+1
Pošalji prijatelju

Community Manager (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Opis posla

- kreiranje i održavanje online zajednica klijenata tvrtke
- sudjelovanje u kreiranju komunikacijskih strategija za društvene mreže
- kreiranje i provedba kalendara sa aktivnostima na društvenim mrežama
- pisanje tekstova za objavljivanje na društvenim mrežama
- osmišljavanje vizualnih rješenja u suradnji s produkcijom i grafičkim dizajnerima
- odgovaranje na komentare postavljene na društvenim mrežama
- praćenje i izvještavanje o uspješnosti aktivnosti na društvenim mrežama
- vođenje oglašavanja na društvenim mrežama
- pisanje promotivnih tekstova
- samostalno istraživanje i praćenje trendova u području digitalnog marketinga

Uvjeti

- minimalno VŠS / VSS
- vrhunsko poznavanje i aktivno korištenje društvenih mreža
- visok stupanj pismenosti
- odlično znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- odlično poznavanje MS Office paketa i osnovnih softvera za kolaboraciju i razmjenu dokumenata
- minimalno 2 godine radnog iskustva na istim poslovima
- izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- izvrsno poznavanje rada na računalu, internetu i društvenim mrežama
- izražene komunikacijske vještine i izražavanje u pismenom i usmenom obliku s iskustvom kreativnog pisanja
- poznavanje osnovnih pravila komunikacije na društvenim medijima
- odgovornost u izvršavanju zadataka, samostalnost u radu i pouzdanost
- sposobnost prilagodbe različitim radnim zadacima

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magisterij, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prosječna plaća u kategoriji
Marketing, PR i mediji iznosi 6.739,64 kuna.