+1
Pošalji prijatelju

Doktor medicine - specijalizant kardiologije (m/ž)

Krapinske Toplice

Rok prijave:

  • MAGDALENA - klinika za kardiovaskularne bolesti Medicinskog fakulteta Sveučilišta J.J. Strossmayera u Osijeku
  • Adresa: Ljudevita Gaja 2, 49217 Krapinske Toplice
  • Web: http://www.magdalena.hr

Magdalena - klinika za kardiovaskularne bolesti Medicinskog fakulteta Sveučilišta J. J. Strossmayera u Osijeku ugovorna je ustanova Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje (HZZO) te osiguravajućih društava.

Djelatnosti koje obuhvaća su prevencija, kompletna neinvazivna i invazivna dijagnostika te perkutano i kirurško liječenje kardiovaskularnih bolesti.

Naša je misija smanjiti pojavnost i posljedice kardiovaskularnih bolesti u društvu kroz sustavno unapređenje preventivnih, dijagnostičkih i terapijskih postupaka te kontinuiranu edukaciju medicinskih radnika i znanstvena istraživanja.

Godišnje se u Magdaleni obavi više od 6000 hospitalizacija, 12000 ambulantnih kardioloških, kardiokirurških pregleda, ultrazvučnih pregleda i kontrola elektrostimulatora srca, 3500 perkutanih dijagnostičkih i intervencijskih zahvata te više od 750 kardiokirurških i vaskularnih operacija.

Magdalena je uključena u Hrvatsku mrežu urgentne perkutane koronarne intervencije, odnosno 24 sata dnevno zbrinjava bolesnike Krapinsko-zagorske županije s akutnim infarktom miokarda.

U Magdaleni se godišnje obavi preko 14000 telemedicinskih kardioloških konzultacija u Pozivnom centru koji radi 24 sata na dan cijelu godinu.

Dostupnost naših usluga je povećana otvaranjem Poslovne jedinice u Zagrebu gdje se obavlja kompletna neinvazivna dijagnostika i liječenje kardiovaskularnih bolesti.

Doktor medicine - specijalist interne medicine (m/ž) - prijava

Opis posla:

Rad na odjelima kardiologije, neinvazivna dijagnostika, invazivna dijagnostika, intervencijski zahvati.

Uvjeti:

  • položen specijalistički ispit
  • važeće odobrenje za samostalni rad (licenca)
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • poznavanje rada na osobnom računalu

Nudimo:

  • službeni mobitel
  • putne troškove
  • rad se zasniva na neodređeno vrijeme sa probnim rokom u trajanju od 6 mjeseci

Doktor medicine - specijalist interne medicine, kardiolog (m/ž) - prijava

Opis posla:

Rad na odjelima kardiologije, rad u kardiološkom laboratoriju, neinvazivna dijagnostika, invazivna dijagnostika, intervencijski zahvati.

Uvjeti:

  • položen specijalistički ispit iz kardiologije ili uže specijalizacije iz kardiologije

Prednost se daje kandidatu (m/ž) s poznavanjem rada u kardiološkom laboratoriju.

Nudimo:

  • službeni automobil

Doktor medicine - specijalizant kardiologije (m/ž) - prijava

Opis posla:

Rad na odjelima kardiologije.

Uvjeti:

  • završen integrirani preddisplomski i diplomski sveučilišni studij medicine
  • aktivno znanje jednog stranog jezika

Nudimo:

O rezultatima natječaja obavijestit će se samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Prosječna plaća u kategoriji
Zdravstvo, socijalni rad iznosi 5.814,99 kuna.