+1
Pošalji prijatelju

Product manager za djelatnost Zaštite na radu (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Wurth-Hrvatska d.o.o.
  • Adresa: Franje Lučića 32, 10 090 Zagreb

Dio smo svjetskog koncerna i jedna od vodećih tvrtki u RH, sa sjedištem u Zagrebu, koja se bavi zastupanjem, prodajom i distribucijom prodajnih programa za metalnu, auto/Cargo, drvoprerađivačku i građevinsku industriju (montažni i spojni materijali za industrijsku proizvodnju, razni ručni alati, elektro, motorni i akumulatorski alati, zaštitna oprema, vijčana roba, tiple, potrošni materijal za auto industriju, okovi za namještaj i građevinsku stolariju, kemijsko tehnički proizvodi itd.).

Opis posla

Ukoliko imate znanja i iskustva iz područja Zaštite na radu, tehnički ste orijentirani, proaktivni i ambiciozni te svojim radom želite postići više, javite se na naš natječaj za Product managera za djelatnost Zaštite na radu (m/ž).

Vaše će odgovornosti biti:
- sudjelovanje u kreiranju prodajnog programa iz područja Zaštite na radu
- uvođenje noviteta, komunikacija s dobavljačima
- izrada promocija, cjenika, praćenje obrtaja lagera
- ispitivanje i praćenje tržišta, izrada analiza
- tehnička pomoć prodajnoj službi
- vođenje treninga i školovanja o proizvodima

Uvjeti

- 3 do 5 godina iskustva u istim ili sličnim poslovima
- stručna sprema tehničkog usmjerenja
- informatička pismenost
- napredno znanje engleskog ili njemačkog jezika
- izražene komunikacijske i pregovaračke vještine
- izražene interpersonalne vještine
- samostalnost u radu
- sposobnost snalaženja u multifunkcionalnim zadacima i kratkim rokovima
- prezentacijske vještine, usmene i pismene
- usmjerenost na rezultat
- orijentiranost prema potrebama kupca
- proaktivan pristup radu
- analitičnost i usmjerenost na detalje
- timski duh
- odgovornost i profesionalnost u poslovanju
- fleksibilan pristup radnom vremenu
- spremnost na službena putovanja, unutar i izvan Hrvatske

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3-5

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- stimulativna primanja
- mogućnost usavršavanja i napredovanja
- timski rad
- ugodna radna atmosfera
- kreativnost u radu
- proaktivnost u radu
- ugovor o radu na određeno vrijeme s mogućnošću zaposlenja na neodređeno vrijeme

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.