+1
Pošalji prijatelju

Ovlašteni voditelj građenja građevinske struke (m/ž)

cijela Hrvatska

Rok prijave:

Tvrtka Eding d.o.o. sa sjedištem u Zagrebu, Froudeova 9 , bavi se građenjem, opremanjem, adaptacijama i rekonstrukcijama objekta od projektiranja, konzaltinga i vođenja radova, preko građevinskih, obrtničkih, instalaterskih i interijerskih radova do nabavke potrebnih materijala i elemenata i njihove ugradnje.

Opis posla

Zbog proširenja posla tražimo motivirane ljude zainteresirane za rad u našem timu na poziciji:

Radovi se odvijaju na cijelom području Hrvatske.

Osoba će biti zadužena za samostalno vođenje radova.

Izrada ponuda, ugovaranje sa podizvoditeljima, planiranje, koordinacija na gradilištu sa Investitorom i podizvoditeljima, izvještavanje te vođenje potrebne dokumentacije vezane uz projekt odnosno gradilište.

Uvjeti

- položen stručni ispit
- radno iskustvo
- završen građevinski fakultet ili viša građevinska
- obavezno znanje MS Office-a i AutoCAD-a
- izražene komunikacijske i prezentacijske osobine, organiziranost, stručnost i odgovornost
- od osobe očekujemo visoku razinu profesionalnosti, odanosti i privrženosti timskom radu te lojalnost prema poslodavcu.

Telefonske prijave i upiti nisu mogući. Na razgovor ćemo pozvati isključivo kandidate koji udovoljavaju navedenim uvjetima.

Zamolbe slati na adresu tvrtke ili putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet, AutoCAD

Što nudimo

Nudimo zaposlenje na određeno vrijeme sa mogućnosti stalnog zaposlenja.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Prosječna plaća u kategoriji
Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.