+1
Pošalji prijatelju

Istraživač tržišta (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Clean air solutions je internacionalna tvrtka koja uspješno posluje već 8 godina, a trenutno obuhvaća područje 3 europske zemlje: Njemačka, Hrvatska i Srbija. Sjedište tvrtke se nalazi u Njemačkoj, a ima preko 10 poslovnica u regiji. Tvrtka bilježi stalni rast, lider je u direktnom marketingu, a uređaji se proizvode u najsuvremenijim pogonima od preko 15.000 m2 u Njemačkoj (ISO 9001) visokog standarda.

Opis posla

Za one koji ne žele slijediti stazu, već ostaviti trag, imamo otvoreno radno mjesto za poziciju: Istraživač tržišta (m/ž).

Posao uključuje sve faze istraživačkog procesa (sastavljanje istraživanja, organizaciju provedbe, obradu rezultata, pisanje izvještaja i kreiranje prezentacija).

Također i kontakte s klijentima, ponude, pregovore te prezentaciju rezultata naručiteljima.

Uvjeti

Ono što mi tražimo jesu osobe odličnih komunikacijskih i organizacijskih sposobnosti spremne preuzeti profesionalnu odgovornost.

Vjeruj u sebe. Daj sebi šansu i prijavi se na oglas jer ti to zaslužuješ! Dođi na razgovor, informiraj se i upoznaj s nama.

If you can smile with me, you can work with me - Clean Air Solution Team.

Stručna sprema:

KV, VKV, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema

Jezici:

Hrvatski (osnovno)

Vještine:

Word, Excel

Što nudimo

Zauzvrat nudimo rad u dinamičnom i profesionalnom okruženju, stručno usavršavanje i u zemlji i inozemstvu, kao i nacionalnu i internacionalnu karijeru.

S prosjekom od 24 godine, naš tim, sportskim rječnikom, pripada u mlađe ekipe na terenu.

Upravo zbog toga smo izuzetno ponosni na atmosferu i postignute rezultate koji se mjere pozitivnom godišnjem rastu.

Tvrtka Clean air solution pored profesionalne obuke (posjete stručnim seminarima u zemlji i inozemstvu), mogućnosti napredovanja, bonusa, dobre radne atmosfere, također nudi i dosta kako poslovnih tako i zabavnih putovanja (učenje kroz zabavu, tzv. Power Building Weekends) i učestali team building eventi (putovanja, sport, karting).

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Honorarno, Studentski ugovor

Plaća:

Od 3200 do 10000 kn

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 6.739,64 kuna.