+1
Pošalji prijatelju

Dipl. medicinska sestra / medicinski tehničar

Zurich, Švicarska

Rok prijave:

  • IMMOWELT j.d.o.o.
  • Adresa: Vlaška 133, 10000 Zagreb

Opis posla

Jeste li poželjeli pouzdanog poslodavca, koji Vam nudi mogućnost za profesionalni napredak? Onda ste na pravom mjestu!

Za pojačanje tima od 18 krevetnih jedinica na kirurškom privatnom odjelu - klinici za opću, viscelarnu, thoraksalnu i vaskularnu kirurgiju i traumatologiju traži se što je prije moguće:

Dipl. medicinska sestra / medicinski tehničar - HF 100% Opća, viscelarna, prsna i vaskularna kirurgija (CH / D).

Vaši zadaci:
- radite u vrlo moderno opremljenom odjelu na područjima viscelarne, toraksalne i vaskularne kirurgije i svojim radom u timu osiguravate kvalitetnu i profesionalnu njegu pacijenata
- aktivno sudjelujete u oblikovanju procesa skrbi i osiguravate kvalitetu sestrinstva u jednom profesionalnom i motiviranom liječničkom timu
- kooperativna i interdisciplinarna suradnja sa timom, liječnicima i terapeutima

Uvjeti

- diploma njegovateljice/njegovatelja ili medicinske sestre/tehničara
- profesionalno iskustvo u akutnoj skrbi, po mogućnosti na viscelarnoj, toraksalnoj i vaskularnoj kirurgiji
- visoke profesionalne i društvene kompetencije
- sposobnost za zajedničku suradnju temeljenu na povjerenju i suradnji u timu ili drugim profesionalnim grupama
- samostalnost, otvorenost i spremnost za neprestano stručno usavršavanje
- znanje njemačkog jezika (razina B1/B2)
- spremnost za rad u 3 smjene

Ako se možete poistovjetiti s navedenim zadacima, veselimo se Vašoj prijavi. Molimo da Vaše prijave i životopis dostavite putem linka za prijavu.

Povratnu informaciju o ishodu natječaja dobivaju samo kandidati koji će biti pozvani na selekcijski razgovor.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Njemački (napredno)

Što nudimo

- izazovna, svestrana i odgovorna djelatnost s mogućnošću uključivanja i angažiranja
- profesionalno dobro obučen tim s visokom motivacijom i temeljita obuka u jednom educiranom timu
- pored individualne obuke možete očekivati i sveobuhvatnu i ciljanu ponudu obuke
- do bolnice se može doći vrlo jednostavno i javnim prijevozom

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 5.814,99 kuna.