+1
Pošalji prijatelju

Dipl. medicinska sestra / medicinski tehničar

Zurich, Švicarska

Rok prijave:

  • IMMOWELT j.d.o.o.
  • Adresa: Vlaška 133, 10000 Zagreb

Opis posla

Želimo Vam ponuditi prave izglede – Vaš sljedeći cilj je akutna skrb! Otvorenost prema novim spoznajama u skrbi? Ako ne želite ostati trajno na operacijskom odjelu, sada Vam se nudi jedna nova profesionalna mogućnost da se kvalificirate bez posebne obuke za drugo područje rada.

Za našeg klijenta, jednu od najprestižnijih bolnica s najviše 1500 kreveta, tražimo za interdisciplinarnu hitnu službu što je ranije moguće:

Dipl. medicinska sestra / medicinski tehničar - HF u hitnoj službi (CH / D).

Vaši zadaci:
- zajedno s odgovornim liječnicima, odgovorni ste za brigu oko pacijenata za vrijeme općih i hitnih kirurških zahvata u interdisciplinarnom odjelu za hitne slučajeve
- priprema i pomoć kod zbrinjavanja rana, samostalno mijenjanje zavoja kao i stavljanje uloga i gipsa
- odgovorni ste za pravilnu i stručnu brigu oko pacijenata za vrijeme njihovog boravka u hitnom odjelu, kao i za dokumentaciju sestrinstva u elektronskom dokumentacijskom sustavu pacijenta
- stavljate pacijentice i pacijente kao i njihove članove obitelji u središte vaše pozornosti i u teškim situacijama vodite s njima profesionalnu i respektabilnu komunikaciju
- održavate dobru zajedničku suradnju s unutarnjim i vanjskim osobljem hitne pomoći

Uvjeti

- odgovarajuća strukovna izobrazba kao medicinska sestra/tehničar
- u idealnom slučaju imate iskustva u liječenju kirurških i medicinskih pacijenata ili ste pohađali napredni tečaj "NDS Emergency Care"
- ako Imate sposobnost za rad pod pritiskom, komunikativni ste i timski orijentirani i stalno ste na usluzi pacijentima u području hitne i akutne njege, onda je to izvrsno
- imate dobro razumijevanje i brzu reakciju u hitnim situacijama
- otvoreni ste pristupu usmjerenom na procese skrbi i prihvaćate dinamiku kao profesionalni izazov na odjelu hitne službe
- govorite njemački jezik na razini B1 ili B2

Ako se možete poistovjetiti s navedenim zadacima, veselimo se Vašoj prijavi. Molimo da Vaše prijave i životopis dostavite putem linka za prijavu.

Povratnu informaciju o ishodu natječaja dobivaju samo kandidati koji će biti pozvani na selekcijski razgovor.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Njemački (napredno)

Što nudimo

- izazovna, svestrana i odgovorna djelatnost s prilikom za uključenje i angažiranje u srce grada Berna
- možete očekivati profesionalan i dobro obučeni i visokomotivirajući tim
- dobivate priliku da započnete s radom na nepuno ili puno radno vrijeme
- strukturirano osposobljavanje s kratkom obukom i pod pratnjom kvalificiranog osoblja na odjelu hitne službe da bi ste se čim prije uključili u rad na odjelu
- sveobuhvatna obuka i mogućnost sudjelovanja u specijaliziranom osposobljavanju za hitnu skrb
- klinika se nalazi na vrlo povoljnoj lokaciji s dobrim prometnim vezama

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 5.814,99 kuna.