+1
Pošalji prijatelju

Liječnik specijalist oftalmologije (m/ž)

Zurich, Švicarska

Rok prijave:

  • IMMOWELT j.d.o.o.
  • Adresa: Vlaška 133, 10000 Zagreb

Opis posla

Za našeg klijenta sa tri lokacije u njemačkom govornom području Švicarske, tražimo liječnika specijalista oftalmologije (m/ž) u području refraktivne kirurgije s osnovnom kompetencijom laserskih korekcija oka, za lokaciju u Zurichu.

Vaše područje odgovornosti:
- pregledi i dijagnoze prilikom redovitih oftalmoloških konzultacija s vlastitom odgovornošću za pacijente i savjetovanje oko različitih ponuda oftalmologije
- samostalno izvođenje ambulantnih kirurških zahvata, nije uvjet

Uvjeti

- diplomirani ste specijalist oftalmologije (ili ćete uskoro diplomirati) s radnim iskustvom u klinci i/ili ordinaciji
- imate iskustvo u kirurškoj i konzervativnoj skrbi ambulantnih pacijenata u cijelom spektru oftalmologije
- poželjno je iskustvo rada s laserom
- visoka motiviranost, predanost timskom radu, kao i samostalnost u radu
- kirurške vještine i ekonomsko razmišljanje s visokom razinom svijesti o kvaliteti za vas nisu strane riječi
- dobro znanje njemačkog jezika u govoru i pismu
- prednost je dobro znanje engleskog jezika

Ako se možete poistovjetiti s navedenim zadacima, veselimo se Vašoj prijavi. Molimo da Vaše prijave i životopis dostavite putem linka za prijavu.

Povratnu informaciju o ishodu natječaja dobivaju samo kandidati koji će biti pozvani na selekcijski razgovor.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Njemački (napredno), Engleski (prednost)

Što nudimo

- raznovrstan posao u atraktivnom i modernom radnom okruženju
- naši centri su moderno opremljeni i nalaze se na izvrsnim gradskim lokacijama
- na raspolaganju Vam je izvrsna infrastruktura prilikom savjetovanja i ambulantnog liječenja - to Vam pomaže u različitim tehničkim dijagnostikama i suradnji s dobro uvježbanim i motiviranim timom
- dostupan je interni program edukacije i daljnjeg obrazovanja za refraktivnu kirurgiju
- sudjelovanje na kongresima i mogućnost objavljivanja
- redovito radno vrijeme
- ordinacija je lako dostupna javnom prijevozu

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 5.814,99 kuna.