+1
Pošalji prijatelju

Stručni suradnik u odjelu marketinga (m/ž)

Split

Rok prijave:

Jedan smo od vodećih trgovačkih lanaca u Hrvatskoj sa prodajnom mrežom od 206 visoko standardiziranih prodavaonica te preko 3.500 radnika, što nas čini najvećom tvrtkom sa sjedištem na jadranskoj obali. Kompanija je već godinama vrlo značajan investitor u regijama gdje posluje, čime se daje doprinos razvoju gospodarstva i potiče novo zapošljavanje. Naši strateški ciljevi su daljnje širenje prodajne mreže te zadovoljstvo zaposlenika i kupaca.

Svoje ljudske resurse želimo dodatno osnažiti zaposlenicima koji su predani poslu, proaktivni i dinamični.

mjesto rada: Split

Opis posla:

  • vodi brigu o svim poslovnicama u mreži poslodavca, renoviranja ili preuređenja postojećih poslovnica, odgovoran za vizualni i promotivni dio
  • kontinuirano obilazi mrežu poslovnica, uočava i u najkraćem roku otklanja propuste, oštećenja ili nedostatke
  • sudjelovanje u aktivnostima odjela te u izvršavanju marketing i medija planova
  • sudjelovanje u realizaciji nagradnih igara kao i aktivnostima vezanim za donacije i sponzorstva
  • sudjelovanje u aktivnostima vezanim za provođenje akcijskih prodaja
  • sudjelovanje u aktivnostima vezanima za korporativnu komunikaciju, PR te izvješćivanje o istima
  • sudjelovanje u izradi mjesečnog kataloga i svih ostalih tiskanih promotivnih materijala
  • analiziranje efekata promotivnih aktivnosti i o tome izvještavanje, izrada komparativne analize i sl.
  • po potrebi obavljanje i drugih poslova po nalogu neposrednog rukovoditelja

Uvjeti:

  • visoka stručna sprema
  • minimalno 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • poznavanje engleskog jezika
  • napredno korištenje MS Office paketa
  • sposobnost za koordinaciju projekata i kvalitetnog rada u zadanim rokovima
  • savjesnost, snalažljivost i preciznost u izvršavanju zadataka

Što nudimo:

  • dinamično i ugodno radno okruženje
  • stimulativna primanja
  • mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja
  • mogućnost stalnog zapošljavanja

Molimo sve zainteresirane kandidate da se prijave te prilože svoj životopis, najkasnije do 27.03.2019. putem linka za prijavu.

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 6.739,64 kuna.