Pošalji prijatelju

Medicinska sestra / Medicinski tehničar

Njemačka

Rok prijave:

R+S Grupacija ima 30 godina iskustva rada na Njemačkom tržištu te zaposljava preko 3800 djelatnika raznih Industrijskih kao i obrtničkih zanimanja. Imamo ukupno 31 poslovnicu u Saveznoj Republici Njemačkoj sa sjedištem u gradu Fulda te 6 inozemnih poslovnica od kojih je jedna i Republici Hrvatskoj, točnije u Slavonskom Brodu.

Opis posla:

  • Samostalna i sveobuhvatna briga i njega pacijenata u stacioniranim objektima
  • Provođenje mjera liječenja prema liječnički propisanim mjerama
  • Podrška u procesu rehabilitacije Dijagnosticiranje, izrađivanje planova za njegu i dokumentacije

Uvjeti:

  • SSS/VSS
  • 2 godine radnog iskustva
  • poznavanje njemačkog jezika (min. A2 razina)
  • vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo:

  • Prijava u skladu sa zakonima i propisima Republike Njemačke (na neodređeno)
  • Mnogobrojni dodaci (npr. Božićnica i regres, dodaci za rad noću, nedjeljom i blagdanom) po IGZ- kolektivnom ugovoru
  • Posebne nagrade na plaću kao npr. dodatno mirovinsko osiguranje poduzeća, putni troškovi, mjesečni pokaz za javni prijevoz, bonus za vjernost, premije za preporuku itd.
  • Isplata prekovremenih sati ili zamjena za slobodne dane
  • Preventivni pregledi medicine rada plaća poduzeće
  • Uniforma
  • Organizirana nastava njemačkog jezika i pomoć u postupku priznavanja struke
  • Kontakt osoba u poduzeću na koju se možete pouzdati
  • Preuzimamo organizaciju oko smještaja prvih tjedana
  • Podrška i praćenje kod svih obveza (posjete raznim službama, školama, dječjim vrtićima itd.) pomoću naših referenata u uredu koji govore Vaš materinji jezik
Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 5.814,99 kuna.