Pošalji prijatelju

Djelatnik u rasadniku (m/ž)

Nizozemska

Rok prijave:

Opis posla:

Traži se veći broj djelatnika (m/ž) za poslove u rasadnicima, pripremanju cvjetnih aranžmana i sjemena za rasadnike.

Uvjeti za zaposlenje:

  • EU državljanstvo (osobe koje imaju putovnicu RH, a žive u Srbiji, BiH te Crnoj Gori se također mogu prijaviti)
  • Bankovni račun koji glasi na ime djelatnika
  • Dokaz o nekažnjavanju
  • Važeća putovnica ili važeća osobna iskaznica
  • Put do Nizozemske u vlastitom aranžmanu

Nudimo vam slijedeće:

  • BSN broj, prijava u nizozemskoj firmi
  • Zdravstveno osiguranje
  • Osiguran smještaj uz naknadu
  • Plaća 9,82 eura brutto po satu
  • 40 satni radni tjedan, plaćeni prekovremeni
  • Besplatan transport do posla i natrag
  • Dodatno osiguranje radnika
  • Edukaciju te tečaj Nizozemskog jezika, po želji
  • Podrška ha hrvatskom jeziku
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Poljoprivreda, šumarstvo, ribarstvo iznosi 4.634,16 kuna.