Savjetnik za komunikacije i odnose s javnošću delegacije vlade Katalonije na Balkanu (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Radno mjesto: Savjetnik/ca za komunikacije i odnose s javnošću s godišnjom bruto plaćom od 39.029,83 €
Poslodavac: Delegacija Vlade Katalonije na Balkanu
Mjesto rada: Zagreb
Radna jedinica: Delegacija Vlade Katalonije na Balkanu (Zagreb)

Opis posla:

  • Održavati komunikacijske kanale Delegacije (internetska stranica, newsletter i društvene mreže);
  • Stvarati sadržaje (tekst, video, gif);
  • Sastavljati informativne spise i priopćenja za medije;
  • Održavati svakodnevne kontakte s medijima i pružateljima sadržaja (agencije za komunikaciju i PR);
  • Organizirati javne događaje i konferencije za medije Delegacije na Balkanu;
  • Sastaviti program promotivnih događaja;
  • Predstavljati Delegata na sastancima s lokalnim tijelima;
  • Praćenje i dijeljenje isječaka iz medija;
  • Dnevna koordinacija s međunarodnim službama za medije i komunikacija Odjela i drugih Delegacija;
  • Ažuriranje delegacijske baze podataka s kontaktima medija;
  • Drugi komunikacijski zadaci i zadaci podrške koji se mu/joj se povjere.

Vrsta zaposlenja: Ugovor o radu na određeno vrijeme u trajanju od 1 godine u skladu s hrvatskim propisima.

Uvjeti:

  • Visoka stručna sprema, po mogućnosti iz komunikacija, odnosa s javnošću i slično, sa stručnim usavršavanjem u međunarodnim, institucionalnim odnosima i slično;
  • Iskustvo od najmanje 3 godina u medijima i/ili uredima za komunikaciju, kao analitičar ili digitalni strateg;
  • Iskustvo u upravljanju projektima i organizaciji institucionalnih događaja;
  • Iskustvo i znanje u području digitalnih strategija i/ili marketinga
  • Znanje hrvatskog jezika u govoru i pismu (izvorni govornik ili istovrijedno)
  • Visoka razina znanja engleskog jezika u govoru i pismu
  • Visoka razina znanja katalonskog jezika u govoru i pismu
  • Rad na računalu (Microsoft Officea 360 i kanala društvenih mreža)

Kriteriji vrednovanja:

  • Sposobnost rada u timu
  • Sposobnost individualnog rada
  • Radno iskustvo u zemljama delegacije
  • Poznavanje drugih jezika jugoistočne Europe
  • Fleksibilnost u raspoloživosti, budući da potrebe mogu zahtijevati izvanredni raspored (uključujući vikende)

Postupak odabira:

  • Provjera uvjeta za prijavu i analiza životopisa radi vrednovanja kriterija vezanih za titulu, stručno osposobljavanje, profesionalni put i iskustvo na radnim mjestima povezanim s radnim mjestom koji je predmet odabira.
  • Po izvršenom vrednovanju, izabrani kandidati pozvat će se pozvati na razgovor i/ili testiranje radi boljeg uvida u podatke navedene u životopisu.
  • Svi kandidati bit će obaviješteni o izboru intervju i/ili test, a potom će intervjuirane i/ili testirane osobe biti obaviještene o odabiru.

Opći podaci o zaštiti osobnih podataka:

Podaci u ovom postupku odabira prikupljeni su u skladu su s važećim propisima o zaštiti osobnih podataka.
Prava zainteresiranih osoba: možete iskoristiti svoje pravo pristupa, izmjene, brisanja podataka te protivljenja i ograničenja obrade slanjem dopisa Delegaciji Vlade Katalonije na Balkanu.

Zainteresirane osobe koje ispunjavaju određene uvjete moraju poslati svoju prijavu (motivacijsko pismo) i svoj životopis Delegaciji Vlade Katalonije na Balkanu putem linka za prijavu.

Rok za predaju prijava je 17/07/2019. do 24:00 h.

Prijave koje ne ispunjavaju uvjete i ne slijede postupak neće se uzeti u obzir.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 6.739,64 kuna.