Pošalji prijatelju

Vozač pratioc za specijalne transporte (m/ž)

Europska unija

Rok prijave:

  • VEGA International Car-Transport and Logistic - Trading društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
  • Adresa: Škorpikova 11/III, 10 090 Zagreb / Jankomir
  • Web: http://www.vegatrans.com

Opis posla

Tražimo vozača vozila pratnje za specijalne transporte.

Uvjeti

- uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti te obvezno posjedovanje B kategorije, uz naknadno polaganje C i C+E

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Njemački (napredno), Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B, B+E, C, C+E, C1, C1+E, E

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- redovita i stimulativna primanja
- rad u međunarodnoj firmi
- službeni mobitel
- dodatne edukacije

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 10000 kn

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 4.345,49 kuna.