Pošalji prijatelju

Promotor u poslovnici - student (m/ž)

Zagreb, Split

Rok prijave:

ManpowerGroup za svog klijenta, jednu od vodećih kompanija u svojoj industriji traži kandidata za poziciju: Promotor u poslovnici (m/ž).

Mjesto rada: Zagreb, Split

Opis posla:

  • Svakodnevna komunikacija s kupcima
  • Informiranje kupaca o uređajima
  • Prezentiranje uređaja kupcima/klijentima

Uvjeti koje očekujemo:

  • Rad na vlastiti studentski ugovor
  • Poželjno poznavanje tehnologije
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Komunikacijske vještine

Što nudimo:

  • Rad na duži vremenski period
  • Radno vrijeme od srijede do nedjelje (15:00-21:00 h)
  • Satnicu od 30 kn + varijabilni dio

Manpower Savjetovanje d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Avenija Dubrovnik 16, 10 020 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 6.739,64 kuna.