Pošalji prijatelju

Medicinska sestra / tehničar

Zagreb

Rok prijave:

  • Poliklinika za internu medicinu i dijalizu B. BRAUN AVITUM
  • Adresa: Hondlova 2/11, 10 000 Zagreb
  • Web: http://www.medilab.hr

Opis posla

- rad s pacijentima na odjelu hemodijalize u uskoj koordinaciji s liječnicima
- priprema i rukovanje uređajima za dijalizu
- upravljanje hitnim situacijama
- administracija pacijenta kroz poslovni informatički sustav (Medicus. Net)
- primjena propisane terapije
- uzorkovanje krvi

Uvjeti

- SSS/VSŠ smjera medicinska sestra / medicinski tehničar
- prednost iskustvo iz područja bubrežnog nadomjesnog liječenja
- važeće odobrenje za samostalni rad (licenca)
- želja i motivacija za radom i edukacijom
- poznavanje engleskog jezika (poželjno, ali nije uvjet)
- poznavanje rada na računalu (MS Office paket)
- proaktivan i otvoren pristup radu
- poštivanje visokih standarda ustanove

Ako želite biti dio tima koji teži kvaliteti u području zdravstvenih usluga, pošaljite nam svoj životopis.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik

Jezici:

Engleski (prednost)

Vještine:

Word, Excel, Outlook

Što nudimo

- stalni radni odnos, lokacija Oreškovićeva 20a, Hondlova 2/11
- neradne nedjelje
- rad u interaktivnoj i dinamičnoj sredini / timu medicinskih profesionalaca
- rad u ustanovi s brojnim certifikatima i visokim standardima rada
- svakodnevna primjena najnovijih tehnologija na području dijalize
- kontinuirani razvoj, usmjeravanje i brojne edukacije

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 5.814,99 kuna.