Asistent u marketingu i prodaji - specijalist digitalnog marketinga (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • DE TEMPORE d.o.o.
  • Adresa: Vukovarska 284, 6 kat, 10000 Zagreb

De tempore d.o.o., zastupnik je svjetski poznatih trgovačkih marki na tržištu RH. Primarno zastupamo brendove iz segmenta tzv. dostupnog luksuza (Swarovski, Marc Jacobs, Red Valentino,Jacadi, Crystal Vision).
Tražimo suradnike koji se dugoročno vide u trgovini i marketingu te svojim radom žele doprinijeti razvoju i rastu kompanije.
Više o kompaniji možete saznati na www.detempore.hr ili se javiti direkto putem telefona.

Opis posla

- surađivanje sa svim poslovnicama Društva, koordinacija i usklađivanje marketinških i prodajnih aktivnosti
- provođenje, organizacija i nadzor marketing aktivnosti (atl, btl)
- uspostava i kontrola marketinških alata
- vođenje, kontrola i unapređenje social media (facebook,instagram, web...)
- vođenje CDB (customer data base) I lojaliti sustava
- unapređenje prodajnih procesa i praćenje zakonskih propisa iz djelokruga poslovanja društva
- rješavanje pritužbi i kupaca i klijenata
- unapređenje prodaje
- vođenje prodajnih projekata i vođenje ključnih kupaca
- komunikacija sa maloprodajnim filijalama i prodajnim osobljem
- praćenje zakonskih odredbi i izmjena ZOT, ZOZP, ZOO

Uvjeti

- izražene komunikacijske vještine, visoki stupanj poslovne pismenosti (na hrvatskom i engleskom jeziku)
- poznavanje osnovnih principa rada maloprodaje i veleprodaje
- poznavanje relevantnih zakona i zakonskih propisa (Zakon o trgovini, Zakon o obveznim odnosima...)
- prednost poznavanje sektora tzv. Affordable Luxury and high end segment
- visoka kompjuterska pismenost i korištenje MS office alata
- digitalna pismenost (web, social netvork i google alati)

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet, AutoCAD, Photoshop

Što nudimo

- sigurna radna okolina sa tendencijom razvoja i rasta
- ugodno i poticajno radno okruženje
- dinamičan i zanimljiv posao
- mogućnost napredovanja i razvoja u okruženju globalno prisutnih brendova
- mogućnost ostvarivanja bonusa i dodatnih benefita

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.