Pošalji prijatelju

Asistent u marketingu (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Grant Thornton revizija d.o.o.
  • Adresa: Ulica grada Vukovara 284, 10 000 Zagreb

Mi smo hrvatsko društvo članica međunarodne mreže Grant Thornton koja zapošljava više od 56.000 stručnjaka u 140 zemalja diljem svijeta. Našim klijentima pružamo usluge revizije, računovodstva i obračuna plaća, poreznog i poslovnog savjetovanja.

Opis posla

Radi proširenja poslovanja za svoj ured u Zagrebu tražimo osobu za radno mjesto:

Asistent u marketingu (m/ž) - student

Opis posla:
- sudjelovanje i vođenje projekata iz područja marketinga
- aktivno praćenje trendova, novih tehnologija, medija, alata i tehnika digitalnog marketinga
- organizacija evenata, osmišljavanje vizualnog identiteta newslettera i sl.
- proaktivnost u provedbi učinkovitog brendiranja

Uvjeti

Od Vas očekujemo:
- student/ica sveučilišnih ili stručnih studija – smjer marketing
- napredno poznavanje digitalnih kanala (društvene mreže, tražilice, SEO)
- poznavanje alata za oglašavanje na društvenim mrežama kao i Google Analytics sustava (prednost, ali nije uvjet)
- osnovno poznavanje rada u Adobe CC i Canva programima te poželjno u HTML/CSS-u (prednost, ali nije uvjet)
- analitičnost, samostalnost i odgovornost prema radu
- pozitivan stav, inovativnost, kreativnost i fleksibilnost
- izražene organizacijske i prezentacijske vještine
- aktivno znanje engleskog ili njemačkog jezika u govoru i pismu
- aktivno poznavanje rada na računalu - MS Office paket

Ukoliko smatrate da možete ispuniti naša očekivanja i zainteresirani ste za ovo radno mjesto, molimo Vas da nam pošaljete svoj životopis i popratne dokumente.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- primjerena primanja
- mogućnost napretka
- kvalitetno uvođenje u posao
- profesionalni razvitak u internacionalnom društvu
- ugodno i poticajno radno okruženje
- aktivna suradnja s marketinškim timom iz Bratislave

Vrsta zaposlenja:

Studentski ugovor

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 6.739,64 kuna.