Pošalji prijatelju

Koordinator transporta (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

PAN-PEK d.o.o. je vodeća tvrtka u proizvodnji pekarskih i slastičarskih proizvoda.

Rezultat je to višegodišnjeg iskustva, ustrajnosti na kvaliteti proizvoda i umijeća naših stručnjaka.

Uz preko 60 vlastitih maloprodajnih prodavaonica dnevno opskrbljujemo i dvjestotinjak srednjih i manjih trgovačkih poduzeća, kao i sve važnije hipermarkete.

Zbog razvoja poslovanja u stalnoj smo potrebi za novim zaposlenicima.

Ako želite raditi u dinamičnoj sredini orijentiranoj na stalni razvoj i zadovoljstvo kupaca pridružite nam se.

Opis posla:

  • organizacija skladišta i transporta proizvoda prema dućanima i kupcima
  • organizacija i koordinacija rada u timu sukladno zakonskoj regulativi, aktima poduzeća i uputama Uprave društva
  • organizacija rada tima vozača i skladištara
  • kontrola nad svim ključnim procesima
  • vođenje sve potrebne operativne dokumentacije
  • suradnja sa proizvodnjom i prodajom
  • razvoj i optimizacija procesa
  • provođenje redovne mjesečne inventure stanja skladišta te izvještavanje

Uvjeti:

  • minimalno SSS
  • 3 godine radnog iskustva na poslovima organizacije transporta robe
  • izvrsno poznavanje MS Office alata
  • znanje engleskog jezika
  • organizacijske vještine
  • fleksibilnost i orijentacija na suradnju
  • spremnost na rad u dinamičnom okruženju

Što nudimo:

  • sigurna i redovna primanja
  • plaćene dodatke za rad noću, nedjeljom i praznikom
  • plaćene troškove javnog prijevoza
  • rad u profesionalnom, ambicioznom timu i poticajnoj radnoj okolini
  • edukaciju i razvoj vještina

Prijavite se putem linka za prijavu najkasnije do 07.12.2021.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 4.345,49 kuna.