Pošalji prijatelju

Voditelj prodaje oglasnog prostora (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Motus Media d.o.o.
  • Adresa: Tomislavova 11, 10000 Zagreb

Motus Media, regionalna medijska grupa s uspješnim portalima i časopisima različite tematike širi tim suradnika. U sastavu grupacije su mediji Dnevno.hr, Zagreb.Info, Geopolitika.news, Otvoreno.hr, Povijest.hr, History.info, 7dnevno.hr, Vjera.hr, Dnevno.rs i Dnevno.ba te tjednik 7dnevno i časopis History. koji zajedno ostvaruju snažan doseg i tako osiguravaju značajan oglasni potencijal.

Za rad u ambicioznom okruženju rastuće medijske grupe tražimo novog člana tima za radno mjesto Voditelj prodaje oglasnog prostora (m/ž).

Opis posla

- planiranje i vođenje aktivnosti prodaje oglasnog prostora
- akvizicija novih klijenata
- održavanje suradnje i nadgradnja odnosa s postojećim klijentima
- razvoj novih kanala i područja prodaje
- poznavanje i aktivno praćenje novosti na tržištu internetskog oglašavanja
- redovno izvještavanje o rezultatima prodaje

Uvjeti

- minimalno 2 godine radnog iskustva u prodaji oglasnog prostora
- odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- poznavanje medijskog tržišta i tehnologija internetskog oglašavanja
- posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
- izvrsno poznavanje rada na računalu, internetu i društvenim mrežama
- izražene prezentacijske i komunikacijske vještine
- odgovornost u izvršavanju zadataka, samostalnost u radu i pouzdanost
- razvijene organizacijske vještine
- izvrsno poznavanje društvenih mreža i prateće analitike

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- plaća: 20.360,00 kn netto
- stalni radni odnos i sigurna primanja
- stimulativnu proviziju na ostvarenu prodaju
- mogućnost dodatnog usavršavanja
- fleksibilno radno vrijeme
- mogućnost napredovanja

Svi zainteresirani svoj životopis i molbu mogu poslati putem linka za prijavu najkasnije do 13.08.2022.

Pristupnici koji zadovolje uvjete natječaja bit će pozvani na intervju.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 6.739,64 kuna.