Pošalji prijatelju

Marketing executive (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

LUSINI opremanje podružnica je tvrtke LUSINI Group GmbH.
LUSINI Group GmbH, sa sjedištem u Wertingenu, Njemačka, jedna je od vodećih tvrtki za opremanje hotelskih i ugostiteljskih objekata u neprehrambenom sektoru u Europi. Danas imamo oko 650 zaposlenika u 13 zemalja u Europi. LUSINI u svom online shopu ima preko 40.000 artikala brojnih poznatih premium gastro brendova kao i vlastitih brendova VEGA, ERWIN M., JOBELINE i PULSIVA, čime donosimo najširi asortiman u branši na hrvatsko tržište.

Naš Webshop: www.lusini.com

Pridružit ćete se njemačkoj grupi, europskom lideru u prodaji opreme namijenjene profesionalcima u hotelijerstvu i ugostiteljstvu. Ovo je prilika da se pridružite stabilnoj tvrtki, sa snažnim rastom, vođenoj uzajamnim poštovanjem i istinskim prijateljstvom.

Opis posla

Kao član lokalnog Omnichannel tima bit ćete odgovorni za:
- postavljanje i koordinaciju postavljanja sadržaja na naše web stranice kroz CMS sustav
- kreiranje sadržaja za newsletter, društvene mreže i PR
- osiguravanje kvalitete samog sadržaja na webu
- kreiranje i prijevode sadržaja o proizvodima kroz CMS
- suradnju s različitim odjelima unutar kompanije (podrška prodajnim predstavnicima)
- praćenje najboljih praksi u svijetu web sadržaja s naglaskom na optimizaciju za tražilice i web optimizaciju
- definiranje i implementaciju PPC kampanja, redovito praćenje i optimizaciju kampanja u tijeku te izvještavanje o provedenim kampanjama
- postavljanju unaprijed dogovorenih kampanji u suradnji s agencijom (Facebook, Google Ads)
- postavljanju display oglašivačkih kampanja u suradnji s internacionalnim timom
- predlaganje i praćenje budžeta na razini brendova i grupe proizvoda
- analizu podataka iz svih dostupnih izvora (CRM, Google Analitics, MailChimp i dr.)
- redovito praćenje i analizu online metrika u svrhu optimizacije poslovnih procesa
- praćenje SEM i SEO trendova
- kreiranje i izradu offline materijala: godišnji katalog, letci i ostali print materijal
- pripremu i implementaciju nastupa na sajmovima
- povremene prezentacije klijentima u showroomu

Uvjeti

Od Vas očekujemo:
- VŠS/VSS ekonomskog usmjerenja, PR, novinarstvo i mediji
- razumijevanje i poznavanje praksi digitalnog marketinga
- iskustvo rada u CMS-u
- osnove SEO analize i optimizacije
- izvrsno poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu, poželjno poznavanje engleskog jezika
- kreativnost i proaktivnost
- minimalno 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
- 2+ godine radnog iskustva u kreiranju, optimizaciji i vođenju Google SEO i Ads kampanja za brendove i proizvode
- poznavanje i iskustvo rada u alatima za web analitiku, primarno Google Analytics i Google Keyword Planner
- iskustvo u kreiranju sadržaja za Facebook, Instagram i LinkedIn
- iskustvo s implementacijom i korištenjem e-commerce Google Analyticsa poželjno
- praktično iskustvo rada u Google Adsu
- iskustvo rada na SEM kampanjama i implementaciji SEM strategije
- napredno poznavanje sustava MS Office

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke (Ekonomija, marketing)

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Njemački (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno), Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet, Google Ads, Google Analytics

Što nudimo

- vrlo konkurentna primanja po dogovoru i prema profilu kandidata
- redoviti poslovni treninzi i usavršavanje o trošku tvrtke
- prijateljski tim, mogućnost putovanja
- fleksibilno radno vrijeme i povremeni rad od kuće
- orijetirani smo prema obitelji
- pružamo okruženje za zajedničko stvaranje i rast
- više dana godišnjeg odmora od prosjeka
- rad u internacionalnoj tvrtki s visokim vrijednostima i poštovanjem prema zaposlenicima

Ako želite postati član našeg tima, prijavite se uz priloženi životopis i molbu.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Rad od kuće:

Povremeno

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 954,07 EUR (7.188,44 kuna).