+1
Pošalji prijatelju

Zrakoplovni tehničar (m/ž)

Velika Gorica

Rok prijave:

Opis posla

Tražimo više izvršitelja za radno mjesto Zrakoplovni tehničar (m/ž).

Uvjeti

- završena srednja tehnička škola - prednost: Zrakoplovna škola Rudolf Perešin (smjer ZIM ili IRE) ili srednja Tehnička škola Zadar (smjer ZIM ili IRE ) su plus
- položeni moduli definirani kroz EASA Part 66 Basic Training za dobivanje B1.1 i/ili B2 Part 66 dozvole
- upisan tip A318/319/320/321 s CFM56 i/ili V2500 motorima u Part 66 dozvolu, iako nije presudno
- poželjno iskustvo na poslovima održavanja zrakoplova (linijsko ili bazno na A320 ili na nekom drugom sličnom tipu zrakoplova), iako nije presudno
- minimalno srednje do napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- vozačka dozvola B kategorije

Očekujemo:
- timskog igrača koji je ujedno i samostalan u radu
- spremnost na terenski rad u smjenama
- spremnost na putovanja
- fleksibilnost i agilnost
- želju za radom u zrakoplovnoj industriji
- želju za stalnim usavršavanjem
- osnovno poznavanje zrakoplovnih sustava (za kandidate koji nemaju upisan A320 ili sličan tip zrakoplova u Part 66 dozvolu)

CV s fotografijom, na engleskom jeziku poslati putem linka za prijavu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- kontinuirano usavršavanje
- odabranim kandidatima koji nemaju položen Level 3 Type Training za A320, Trade Air će osigurati potrebno školovanje
- uz školovanje za A320, postoji mogućnost školovanja i za Fokker 100
- rad u dinamičnoj radnoj okolini s timom mladih ljudi
- rad na jednom od najzastupljenijih tipova zrakoplova u zračnom prometu
- redovna i stimulativna primanja
- probni rok od 3 mjeseca s mogućnošću zasnivanja stalnog radnog odnosa

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Strojarstvo i brodogradnja iznosi 5.298,19 kuna.