+1
Pošalji prijatelju

Kemijski tehnolog / Inženjer razvoja (m/ž)

Sv. Ivan Zelina

Rok prijave:

  • ISKRA ZELINA KEMIJSKA INDUSTRIJA
  • Adresa: Fučkani 6, 10380 Sv. Ivan Zelina
  • Web: http://www.iskra.hr/

ISKRA ZELINA KEMIJSKA INDUSTRIJA je tvrtka osnovana u Zagrebu 1868. godine i od tada je jedan od vodećih proizvođača sredstava za čišćenje, svijeća, boja i lakova te sredstava za zaštitu bilja. U zadnjih nekoliko godina kontinuirano rastemo, a tim naših stručnjaka predano radi na razvoju novih formulacija i unapređenju proizvodnih procesa.

Opis posla

Tražimo kemijskog tehnologa / inženjera razvoja - dva izvršitelja (m/ž) za Stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa.

Na ovom radnom mjestu Vaša zaduženja će biti:
- asistiranje u kreiranju tehnoloških postupaka i prateće dokumentacije te uvođenje novih proizvoda
- nadgledanje procesa pripreme i proizvodnje
- nadziranje i uzimanje uzoraka za održavanje kvalitete proizvoda
- primjena i poštivanje industrijskih i drugih propisanih zakona i standarda
- ostali administrativni poslovi te ostali poslovi po nalogu voditelja ili direktora

Uvjeti

- VSS kemijskog smjera
- sistematičnost, ažurnost, temeljitost i prilagodljivost u radu
- usmjerenost na ciljeve i ustrajnost
- izražene analitičke i organizacijske vještine
- komunikativnost i nesklonost konfliktima
- dobro poznavanje rada na računalu
- mogućnost samostalnog i timskog rada
- poštivanje i provođenje zakonskih propisa i pravila firme

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- ugodno radno okruženje

Vrsta zaposlenja:

Stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.