+1
Pošalji prijatelju

Vozač (m/ž)

Zadar

Rok prijave:

  • DENIS, obrt za taksi službu i prijevoz putnika
  • Adresa: Ivana Zadranina 2, 23000 Zadar

Opis posla

Traže se osobe (m/ž) za vožnju taxi vozila i transfere putnika sa putničkim kombijima.

Uvjeti

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Internet

Što nudimo

- službeni mobitel
- u obzir dolazi zapošljavanje na određeno ili stalni radni odnos, odnosno kako kandidat želi
- osiguran smještaj za kandidate iz drugih županija
- mogućnost osposobljavanja za vozača

Prosječna plaća za vozača:
- od 01.01. - 31.03. iznosi oko 5000 kuna netto
- od 01.04. - 30.06. iznosi oko 7000 kuna netto
- od 01.07. - 31.08. do 12000 kuna netto
- od 01.09. - 31.12. do 7000 kuna netto

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Ostale informacije

Županija rada:

Zadarska

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 4.345,49 kuna.