+1
Pošalji prijatelju

Stručni suradnik za prodaju u programu Life Science (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

LABENA d.o.o. iz Zagreba, poziva sve zainteresirane, da se jave na natječaj za radno mjesto:

Labena d.o.o. je ugledna tvrtka sa preko 25 godina iskustva u zastupanju, prodaji i distribuciji proizvoda u području prehrambene, medicinske, farmaceutske industrije, znanstveno istraživačkih i dijagnostičkih laboratorija. Nudimo proizvode svjetski renomiranih proizvođača sa ciljem da znanstvenicima olakšamo istraživački rad a laboratorijima i dijagnostici kvalitetne pouzdane i brze rezultate. Pratimo potrebe tržišta i krajnjih korisnika kao i najnovija tehnološka dostignuća sa ciljem da ostanemo jedan od vodećih partnera pri osmišljavanju, opremanju kao i obuci za rad s visoko tehnološkom opremom. Kao grupa djelujemo na području Slovenije, Hrvatske, BIH, Makedonije, Crne Gore i Srbije.

Zbog proširenja programa tražimo stručnog suradnika za obavljanje poslova:

Opis posla:

  • promocija i prodaja reagensa, opreme, potrošnog materijala i ostalih proizvoda iz prodajnog programa Life Science
  • svakodnevna komunikacija i korespodencija sa kupcima
  • stručna tehnička podrška kupcima
  • ostvarenje postavljenih tromjesečnih i godišnjih prodajnih planova
  • organizacija i sudjelovanje na stručnim skupovima, kongresima i edukacijama
  • priprema promotivnih kampanja i materijala
  • planiranje poslovnih obaveza na terenu i uredu
  • redovita izrada izvješća i analiza uz korištenje CRM-a
  • rad na terenu (posjete kupcima) do 70% radnog vremena

Uvjeti:

  • VSS molekularna biologija, biotehnologija, biokemija, biologija, kemija
  • razvijene pregovaračke, komunikacijske i prezentacijske vještine
  • spremnost na rad u timu
  • spremnost na putovanja
  • aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • znanje rada na računalu, posebno u MS Office paketu
  • važeća vozačka dozvola B kategorije

Osobne karakteristike:

  • samostalnost u radu, proaktivnost, fokusiranost, ustrajnost te pozitivan pristup poslu
  • lojalnost i pripadnost firmi

Prednosti::

  • iskustvo rada u laboratoriju uz poznavanje molekularno-bioloških metoda
  • poznavanje akademskih i znanstveno istraživačkih institucija

Radno iskustvo: minimalno jedna godina rada u prodaji laboratorijske opreme

Područje rada: područje Hrvatske

Što nudimo:

  • stimulativna primanja i beneficije sukladno postignutim rezultatima
  • rad u dinamičnom, stručnom i ambicioznom timu
  • kontinuirano osobno i stručno usavršavanje u zemlji i inozemstvu
  • rad sa renomiranim proizvođačima u Life Science segmentu BIO-RAD, Eppendorf, BRUKER, ELGA, Motic, GFL, POL-EKO itd
  • službeni automobil i druga oprema potrebna za rad
  • radni odnos na određeno vrijeme, s mogućnošću produžetka na neodređeno radno vrijeme

Početak rada: odmah

Sustav za vizualizaciju gelova da detekcijom kemiluminiscencije CHEMIDOC MP ( BIO-RAD)

Digitalni PCR za apsolutnu kvantifikaciju nukleinskih kiselina ddPCR (BIO-RAD)

Aparati za ultra čistu i čistu vodu CHORUS (VEOLIA-ELGA)

Svi zainteresirani mogu poslati zamolbu sa životopisom do 18.11.2018. putem linka za prijavu.

Napomena: Samo kandidati iz užeg izbora bit će kontaktirani. Zahvaljujemo na razumijevanju.

Dodatne informacije: www.labena.hr, www.labena.si, www.labena.rs.

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Preporučene Edukacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.