Pošalji prijatelju

Vodoinstalater (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tvrtka GTP Usluge d.o.o. osnovana je 2006. godine. Tijekom 13-godišnjeg razvitka GTP je došao u sami vrh niskogradnje i visokogradnje u području vodoinstalacija. Zahvaljujući višegodišnjem uspješnom poslovanju etablirali smo se kao tvrtka koju odlikuju kvaliteta, stručnost te poštivanje rokova.

Tijekom 13 godina postojanja, radili smo na mnogim zanimljivim projektima, a neke koje bismo izdvojili su: KB Sveti Duh, zračna luka Split, zračna luka Dubrovnik, autocesta A12, LC Gebruder Weiss, hotel Westin u Zagrebu, hotel Sheraton u Zagrebu, Trgovački centar Max Stoja u Puli i mnoge druge.

Opis posla

Uslijed povećanog obima posla potrebni su nam novi radnici na poziciji Monter vodoinstalacije - Vodoinstalater (m/ž).

Opis radnog mjesta:
- kandidat će raditi na izvođenju radova na vodovodnim instalacijama na projektima koje izvodi GTP Usluge d.o.o.

Mjesto rada: rad po Zagrebu i terenu (trenutno Poreč i Rijeka) - sve po dogovoru.

Uvjeti

- potrebno je da kandidat ima iskustva na vodovodnim instalacijama, minimum 2 godine
- vozačka dozvola B kategorije (nije uvjet)

Ako imaš iskustva slobodno nam pošalji svoj životopis putem linka za prijavu.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 99 305 0305

Potrebne godine iskustva:

2

Što nudimo

- većina poslova je novogradnja
- prijava sve isključivo preko računa i puna plaća na prijavu
- na terenu plaćamo smještaj i dajemo punu terensku
- plaća od 4500 kn do 8500 kn
- prijava na neodređeno

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 4800 do 8500 kn

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.