Pošalji prijatelju

Radnik u proizvodnji (m/ž)

Jalkovec, Varaždin

Rok prijave:

  • Ilesol Pharmaceuticals d.o.o.
  • Adresa: Varaždinska 5, 42000 Varaždin

Opis posla

- priprema radnog prostora, uređaja i pomagala za proces proizvodnje i prepakiranja
- provedba i praćenje tijeka proizvodnje, kontrola procesnih i parametara
- evidencija provedbenih zadataka sukladno procedurama
- održavanje čistoće proizvodnih prostora

Uvjeti

- SSS strojarska, farmaceutska, kemijska ili srodna djelatnost
- prednost radno iskustvo u srodnim ind. djelatnostima

Što nudimo

- plaćeni putni troškovi
- puno radno vrijeme

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 5.298,19 kuna.