Pošalji prijatelju

Voditelj izgradnje optičke mreže (m/ž)

Osijek, Zagreb

Rok prijave:

  • comcross croatia d.o.o. za projektiranje, izvođenje i održavanje tehničkih sustava
  • Adresa: Vinkovačka cesta 68, 31000 Osijek
  • Web: http://www.comcross-croatia.hr

comcross croatia d.o.o. je tvrtka koja se bavi projektiranjem i izgradnjom telekomunikacijskih mreža u Hrvatskoj i Njemačkoj. Tvrtka svoj ugled gradi kvalitetnom radom i profesionalim i odnosom prema svojim zaposlenicima, partnerima, kupcima i cijeloj zajednici.

Temeljna djelatnost tvrtke je tehničko pružanje usluga teleoperaterima u osiguranju većih mrežnih kapaciteta i modernizacije sustava.

Naše usluge uključuju savjetovanje prilikom odabira tehnologija za razvoj telekomunikacijskih mreža, projektiranje, izgradnju i održavanje telekomunikacijskih mreža.

Opis posla

- planiranje i nadziranje izvršenja rada radnog tima
- instalacija, puštanje u rad i održavanje telekomunikacijske mreže i opreme
- pridonošenje ispunjenju radnih zadataka
- osiguranje funkcija telekomunikacijskih mreža i opreme
- samostalno identificiranje terenskih i pripremnih aktivnosti

Uvjeti

- minimum 2 godina radnog iskustva na istim i/ili srodnim zanimanjima
- spremnost na terenski rad
- stručna naobrazba ili stručno osposobljavanje tehničke struke
- vozačka dozvola B kategorije
- napredno poznavanje engleskog jezika
- poznavanje rada u programima AutoCAD i Megaplan (mogućnost edukacije za Megaplan)

Stručna sprema:

Kvalificirani

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

AutoCAD

Što nudimo

- stimulativna primanja
- ulaganje u obrazovanje i profesionalni razvoj
- rad u iznimno dinamičnom, stimulativnom i ugodnom radnom okruženju u kojem se cijeni mišljenje svakog pojedinca
- za rad na terenu je osiguran smještaj i prijevoz

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.