+1
Pošalji prijatelju

Farmaceutski tehničar (m/ž)

Karlovac

Rok prijave:

  • Z.U. ljekarne Jagatić
  • Adresa: Trg A. Mihanovića 1, 10 040 Dubrava
  • Telefon: 098 470 137

Ljekarne Jagatić na hrvatskom tržištu imaju dugu tradiciju postojanja i kroz sedam ljekarničkih jedinica svojim korisnicima nude širok spektar proizvoda. U ponudi su različite vrste lijekova, magistralnih pripravaka i kozmetike.

Kako bi poboljšali pružanje usluga svojim korisnicima uz svakodnevne akcije i poklone, ljekarna je izdala svoju karticu vjernosti (loyalty card). Također, stručno i ljubazno osoblje provodi svakodnevna savjetovanja svojih klijenata.

Opis posla

Ljekarne "Jagatić" objavljuju natječaj za sljedeće radno mjesto:

Farmaceutski tehničar (m/ž) - jedan izvršitelj na neodređeno vrijeme.

Uvjeti

- SSS, farmaceutski tehničar
- položen stručni ispit

Kandidati su dužni prijavu dostaviti putem linka za prijavu ili poštom na adresu:

Ljekarne Jagatić, 10 040 Zagreb, Dubec, Trg A. Mihanovića 1.
Uz prijavu kandidati moraju priložiti:
- kratak životopis
- presliku domovnice
- presliku diplome
- presliku odobrenja za samostalan rad

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Karlovačka

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Preporučene Edukacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Farmaceutika i biotehnologija iznosi 8.358,08 kuna.