+1
Pošalji prijatelju

Sistem administrator (m/ž)

Varaždin

Rok prijave:

J&T banka d.d. članica je J&T Finance Group, jedne od najjačih financijskih investitora na području Srednje Europe s imovinom većom od 9 milijardi EUR-a. Cijenjeni je partner brojnih tvrtki ali i građana koji žele efikasno upravljati svojim financijskim poslovanjem. J&T Finance Group upravlja raznovrsnim portfeljem investicija, od visoko konzervativnih investicija u banke, do obveznica ili pak strukturiranih investicija u privatne investicijske fondove. J&T Finance Group vlasnik je J&T Banke u Češkoj i Slovačkoj, J&T Banke ZAO u Rusiji, J&T Banke i zaklade na Barbadosu, kao i 88 postotni vlasnik Postova banke u Slovačkoj.

Svojim kapitalom, znanjima i iskustvima svakodnevno sudjeluje u izgradnji i unapređenju pouzdane i
moderne hrvatske banke koja je svoju poziciju na tržištu odlučila graditi na konceptu butik investicijske banke, razlikujući se na ovaj način od drugih bankarskih institucija na tržištu. Istovremeno klijentima nudi specijalizirane i visoko kvalitetne bankarske usluge krojene upravo po njihovoj mjeri i zahtjevima, a što je upravo niša koju klijenti danas sve više prepoznaju i traže.

Opis posla

- upravljanje sistemskom administracijom servera i pojedinih servisa (stabilnost, raspoloživost, sigurnost)
- razvoj, održavanje stabilnosti i raspoloživosti računalne mreže i mrežnih uređaja
- nadgledanje pristupa serverima i pojedinim servisima, te upravljanje korisničkim pravima pristupa
- nadgledanje pristupa mreži i pojedinim mrežnim servisima
- izrada sistemskih skripti i/ili programa za administraciju
- dokumentiranje upravljačkih postupaka i konfiguracija mreže i mrežnih uređaja
- upravljanje inventarom informacijskog sustava
- podrška u administraciji klijentskih računala i opreme
- upravljanje administracijom baza podataka (sistemska administracija, prava pristupa, upravljanje raspoloživošću i dr.)

Uvjeti

- diplomski studij/magisterij informatičkog usmjerenja
- poznavanje serverskih softverskih platformi (operativni sustavi, virtualizacija)
- poznavanje baza podataka
- poznavanje računalnih mreža
- radno iskustvo u sistemskoj i mrežnoj administraciji većih sustava – poželjno
- certifikati iz područja serverskih ili mrežnih tehnologija – poželjno
- znanje engleskog jezika u govoru i pismu

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, MBA, Magisterij, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Za naš Odjel sistemske podrške u Varaždinu tražimo jednog izvršitelja/icu, a točnu razinu pozicije utvrditi ćemo ovisno o profilu kandidata (Viši sistem administrator, Sistem administrator, Pripravnik)

Nudimo rad u dinamičnom okruženju uz mogućnost dodatnog educiranja i učenja te priliku za profesionalni razvoj i daljnje napredovanje, a tu su naravno i ostale pogodnosti predviđene za zaposlenike. Sve kandidate koji su zainteresirani za zapošljavanje u J&T banci d.d. pozivamo da nam pošalju svoj životopis putem linka za prijavu.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Varaždinska

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.