Pošalji prijatelju

Pomoćni građevinski radnik (m/ž)

Nizozemska

Rok prijave:

  • Rugowit
  • Adresa: J. C. Beetslaan 00006, Hoofddorp

Opis posla:

Tražimo radnike (m/ž) na poslovima montaže suhe gradnje, armiranju (priprema rezanje i montiranje armiranih konstrukcija prije betoniranja), tesarskim poslovima (rad sa PERI/DOKA sistemom) te popravljanju i bojanju drvenih prozora i vrata.

Ako Vaš profil izgleda ovako:

  • EU državljanstvo (osobe koje imaju putovnicu RH, a žive u Srbiji, BiH te Crnoj Gori se također mogu prijaviti)
  • Posao zahtijeva korištenje vlastitog automobila
  • Vlastiti alat
  • Komunikacija na jednom od tri jezika (engleski, njemački ili nizozemski jezik)

Nudimo vam slijedeće:

  • Uvjeti po nizozemskim standardnima
  • Zdravstveno osiguranje
  • Osiguran smještaj bez naknade
  • Raspoređene pauze za topli obrok i kavu
  • 40 sati radni tjedan
  • Mjesečna plaća od 14000 kuna netto
Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

Preporučene Edukacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.