Pošalji prijatelju

Magistar farmacije (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

  • Ljekarna Rijeka
  • Adresa: Cambierieva ulica 11, 51000 Rijeka

Opis posla

Ljekarna Rijeka posluje u skladu s najvišim standardima ljekarničke struke, te prednjači u unapređenju poslovanja ljekarničkog sustava te u nastojanju osnaženja uloge ljekarnika u ukupnom zdravstvenom sustavu. Osobit naglasak stavlja se na edukaciju postojećeg i ulaganje u razvoj novog farmaceutskog kadra.

Glavne odgovornosti:
- pruža ljekarničku skrb za recepturom, svakodnevni kontakti s pacijentima i ostalim klijentima, rad u laboratoriju
- samostalno naručuje lijekove i medicinske proizvode
- obrađuje i fakturira recepte i doznake HZZO-u te drugim dopunskim osiguranjima
- vodi evidenciju dnevnika analize, knjige rokova i narkotika te ostalih službenih knjiga u ljekarni
- organizira izložbeni prostor i raspored u ljekarni, provođenje promocija, akcija i vanjskih projekata, pružanje dodatnih usluga pacijentu i stručni nadzor farmaceutskih tehničara i pripravnika
- potiče i provodi inovacije u ljekarničkom segmentu na svim područjima – stručnom, marketinškom, edukacijskom
- dodatno školovanje i pohađanje stručnih edukacija
- briga o dnevnom utršku i uplata/predaja istog sukladno propisanoj proceduri dostavljaču ili direktno na/za račun poslodavca

Uvjeti

- VSS/Farmaceutsko-biokemijski fakultet
- odobrenje za samostalan rad
- dobro poznavanje MS Office paketa
- samostalnost u radu
- proaktivnost te izražene komunikacijske vještine
- otvorenost za rad s različitim članovima tima i kupcima

Zainteresirani kandidati životopis mogu poslati putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Što nudimo

- stimulativna primanja
- rad u stručnom i ambicioznom timu
- kontinuiranu edukaciju i razvoj
- ugodnu radnu sredinu

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Farmaceutika i biotehnologija iznosi 8.358,08 kuna.