Pošalji prijatelju

Tesar (m/ž)

Njemačka

Rok prijave:

  • Wing 77 d.o.o.
  • Adresa: Trg Dražena Petrovića 3, 10000 Zagreb

Opis posla

WING 77 d.o.o. za graditeljstvo raspisuje natječaj za rad u Njemačkoj - Bavarskoj na radnom mjestu:

Tesar (m/ž) - više izvršitelja/ica.

Uvjeti

Od kandidata tražimo:
- iskustvo najmanje 2 godine u operativi u visokogradnji
- potrebno znanje izrade oplate temelja, zidova, stupova
- rad sa metalnim oplatama (DOKA, PERI)

Pozivamo sve zainteresirane kandidate koji ispunjavaju navedene uvjete da svoje ponude dostave u roku 2 tjedna.

Veselimo se vašem javljanju!

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Telefon:

+385 1 345 4328

Stručna sprema:

KV, VKV

Potrebne godine iskustva:

2

Što nudimo

- mogućnost stalnog radnog odnosa nakon probnog rada
- redovita i stimulativna primanja
- prijateljsku radnu atmosferu i kvalitetne uvjete rada
- osiguran smještaj
- mogućnost neto satnica za majstore i preko 13 € neto

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.