Tehničar u laboratoriju za ispitivanje materijala razaranjem (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • TPK-ZAVOD ZA ENERGETSKU I PROCESNU OPREMU d.d.
  • Adresa: Slavonska avenija 20, 10000 Zagreb

Kompanija smo s 68-godišnjim iskustvom u području osiguranja i kontrole kvalitete strojarskih i zavarivačko-montažnih radova, praćenju energetske i procesne opreme u eksploataciji te u certificiranju proizvoda i osoblja.

Opis posla

U stalnoj smo potrazi za kvalitetnim kadrovima koji će ojačati naš tim, te nam se u ovome trenutku pridružite kao:

Tehničar u laboratoriju za ispitivanje materijala razaranjem (m/ž) – jedan izvršitelj.

Opis posla:
- provođenje metalografskih, mehaničkih i kemijskih ispitivanja u laboratoriju i na terenu
- osnovno održavanje opreme i uređaja u laboratoriju
- fizičko baratanje kemikalijama (skladištenje, distribucija, uklanjanje)
- priprema metalografskih uzoraka (brušenje, poliranje),
- nagrizanje metalne površine uzoraka (upotreba kiselina i lužina), ispitivanje tvrdoće

Uvjeti

- SSS strojarski/kemijski tehničar
- iskustvo rada u laboratoriju
- vozačka dozvola B kategorije
- znanje stranog jezika (njemački/engleski) je prednost

Poželjna su znanja, vještine i iskustva u ispitivanju bez razaranja (NDT – Non-Destructive Testing), kemijskim i metalografskim ispitivanjima na energetskim, petrokemijskim, procesnim postrojenjima te strojarskim objektima u izgradnji i montaži.

Svoj životopis dostavite zaključno do 28.08.2019.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (prednost), Njemački (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- redovna i primjerena primanja
- ugodne i primjerene uvjete rada
- dinamičan timski rad u kompaniji, povezan s putovanjima u zemlji i inozemstvu
- stručna usavršavanja i školovanja u zemlji i inozemstvu

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 5.298,19 kuna.