Pošalji prijatelju

Specijalist za aplikativnu podršku i servis (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Biosistemi d.o.o.
  • Adresa: Pijavišće 32, 10000 Zagreb

Opis posla

Tvrtka Biosistemi d.o.o., distributer laboratorijske opreme i reagenasa iz područja laboratorijske opreme, molekularne biologije i genetike za područje Hrvatske, Srbije, Bosne i Hercegovine, Makedonije, Albanije, Crne Gore i Kosova sa sjedištem u Zagrebu traži osobu za radno mjesto:

Specijalist za aplikativnu podršku i servis.

Opis posla:
- komunikacija s kupcima, savjetovanje, trening i edukacija, demonstracija primjene proizvoda, rješavanje svakodnevnih problema na konstruktivan način, kreiranje pozitivne radne atmosfere u timu, komunikacija s principalima, ispunjavanje radnih zadataka odgovorno i na vrijeme
- instalacija, održavanje i popravak laboratorijskih uređaja i opreme

Mjesto rada: Hrvatska i po potrebi inozemstvo

Uvjeti

- sveučilišna diploma iz područja prirodnih znanosti (biologija, med. biokemija, laboratorijska dijagnostika, kemija, mikrobiologija, medicina ili sl.)
- sklonost prema tehnici i spremnost za usavršavanje u tom polju
- vozačka dozvola B kategorije
- napredna računalna pismenost
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- spremnost za putovanja po Hrvatskoj i inozemstvu
- komunikativnost
- odgovornost u izvršavanju zadataka
- prilagodljivost timu i načinu rada
- poželjno iskustvo rada u laboratoriju

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- nudimo rad u dinamičnom i organiziranom sustavu, kontinuirano stručno usavršavanje, mogućnost razvoja i napredovanja te motivirajuće nagrade za ostvarene rezultate

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Farmaceutika i biotehnologija iznosi 8.358,08 kuna.