Pošalji prijatelju

Pomoćni operater linije za punjenje (m/ž)

Varaždin

Rok prijave:

Ako tražite posao i imate volju za učenje i savladavanje novih radnih zadataka i metoda rada na suvremenim proizvodnim linijama, pozivamo vas da nam se pridružite i postanete dijelom Vindija tima.

POMOĆNI OPERATER LINIJE ZA PUNJENJE (m/ž)

Mjesto rada: Varaždin.

Opis posla:

  • Rad u suvremenom proizvodnom pogonu za proizvodnju mliječnih proizvoda i sokova na različitom spektru poslova i radnih zadataka
  • Rad na najsuvremenijim poluautomatiziranim i potpuno automatiziranim proizvodnim linijama:
    • rad u procesnom dijelu – moduli i postrojenja za pripremu poluproizvoda i proizvoda
    • upravljanje i nadziranje strojeva za punjenje proizvoda
    • upravljanje i nadziranje strojeva za pripremu ambalaže i pakiranje gotovih proizvoda
    • briga za uredno i čisto radno mjesto (održavanje higijene radnog mjesta/okoline)
    • obavljanje pomoćnih poslova u proizvodnji (pomoćni radnici)
  • Samostalan rad na pojedinim modulima i strojevima
  • Rad u smjenama (6:00 – 14:00 / 14:00 – 22:00 / 22:00 – 6:00), sedam dana u tjednu

Što nudimo?

  • Edukaciju za samostalan rad u dinamičnom radnom kolektivu
  • Sklapanje ugovora na određeno vrijeme i brzu mogućnost stupanja u stalni radni odnos (nakon završene edukacije)
  • Mogućnost napredovanja
  • Uređenu radnu okolinu

Koji su uvjeti?

  • Minimalno srednja stručna sprema ili sličan stupanj naobrazbe (viša stručna sprema)
  • Poželjna različita strukovna naobrazba (prehrambena, elektrostrojarska, gospodarska i ostalo)

Što tražimo i očekujemo?

  • Volju i zainteresiranost za učenje i savladavanje novih radnih zadataka
  • Ozbiljan i odgovoran pristup radu u proizvodnji
  • Visok stupanj osobne higijene – zbog rada u prehrambenoj industriji
  • Prihvaćanje novih izazova, komunikativnost, dinamičan i proaktivan pristup obavljanju radnih zadataka
  • Timski rad uz samostalnost u obavljanju posla / radnih zadataka (pouzdanost i točnost, preuzimanje odgovornosti)
  • Poštovanje kućnog reda (uredan izgled, osobna higijena, redovit dolazak na posao…)
  • Obavljanje pomoćnih poslova na linijama za punjenje

Ako se prepoznajete u opisu kandidata kakvom se nadamo, pošaljite vaše motivacijsko pismo i životopis na hrvatskom jeziku putem linka za prijavu do 24.06.2021. Bit će kontaktirani samo uže odabrani kandidati.

Grupa Vindija jedna je od najvećih domaćih i regionalnih prehrambenih industrija koja uspješno posluje već 60 godina, a prepoznata je ponajprije po visokoj kvaliteti svojih proizvoda, tehnološkim inovacijama i stalnom razvoju asortimana u skladu sa suvremenim potrebama kupaca. Ukupno 13 tvrtki članica Grupe Vindija uz asortiman mlijeka i mliječnih proizvoda i sokova na tržište svakodnevno plasira i visokokvalitetne proizvode od pilećeg i purećeg mesa te pekarske proizvode. Poznati po sloganu Kvaliteta Vindija, proizvodi Grupe Vindija omiljeni su odabir kupaca svih generacija, zahvaljujući vrhunskoj sirovini te zaokruženom ciklusu proizvodnje od polja do stola.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.