Pošalji prijatelju

Voditelj gradilišta (m/ž)

cijela Hrvatska

Rok prijave:

  • Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju
  • Adresa: Ulica Kneza Branimira 22, 10000 Zagreb
  • Web: https://www.profesio.hr

Naš Klijent je jedna od vodećih kompanija u regiji za izgradnju, sanacije i rekonstrukcije inženjerskih konstrukcija, te izvođenja specijalističkih radova u građevinarstvu, i sa tradicijom dugom preko 30 godina.

Za njih tražimo djelatnika na poziciji:

Mjesto rada: cijela Hrvatska

OPIS POSLA:

  • samostalno planiranje i vođenje složenog projekta, osiguravanje ispunjavanja zahtjeva klijenta, praćenje napretka i količina za praćenje troškova
  • koordinacija rada projektnog tima i delegiranje zadataka po potrebi, upravljanje ugovorom, suradnja s projektantom i nadzorom
  • odgovornost za kvalitetu, rok i financijski rezultat povjerenog projekta
  • koordinacija i vođenje gradilišnog tima i podizvođača
  • priprema dokumentacije i ugovaranje radova s podizvođačima i dobavljačima
  • vođenje gradilišne dokumentacije (građevinski dnevnik, građevinska knjiga, dokaznice, izrada situacije, atesti)
  • praćenje materijala i zaliha radi pravovremenog rješavanja nedostataka
  • redovito izvješćivanje upravi i kupcu/naručitelju
  • pridržavanje svih pravila zaštite na radu, reagiranje i prijava nepridržavanja istih
  • poštivanje i pridržavanje internih smjernica i pravilnika, propisa i važećih zakona
  • rad na terenu

KOMPETENCIJE:

  • VŠS/VSS građevinskog smjera, poželjan položen stručni ispit
  • Minimalno 3 godine relevantnog radnog iskustva
  • Dobro poznavanje MS Office-a, AutoCad, MS Project
  • Znanje engleskog u govoru i pismu
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Dobre komunikacijske vještine
  • Inicijativa i sposobnost donošenja odluka pod pritiskom
  • Sposobnost praćenja i kontrole proračuna
  • Sposobnost motiviranja drugih
  • Detaljno poznavanje prošlih i sadašnjih tehnologija građenja, procesa, materijala, poslovnih i pravnih pitanja

UVJETI:

  • stimulativna osnovna plaća plus bonusi
  • smještaj, službeno računalo, telefon i automobil na cjelodnevno korištenje
  • radni odnos na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci

Životopis poslati putem linka za prijavu najkasnije do 26.10.2021. ili za više detalja pozvati na broj telefona: 091 611 8020.

Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji ispunjavaju uvjete navedene u oglasu.

Prijavom na ovaj oglas dajete suglasnost da se Vaši osobni podaci, kao i svi podaci koje će Profesio d.o.o. tijekom selekcijskog postupka prikupiti, mogu obrađivati u svrhu ovog kao i budućih procesa zapošljavanja u skladu s potrebama Profesio d.o.o.

Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA 102-02/18-03/48, URBROJ 524-04-01-01/3-19-3

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.