Pošalji prijatelju

Voditelj pogona metalne proizvodnje (m/ž)

Sveti Križ Začretje

Rok prijave:

zapošljavamo

Voditelj pogona metalne proizvodnje
(m/ž), Sveti Križ Začretje

opis posla

  • dizajniranje i uspostavljanje proizvodnih procesa u suradnji s tehnolozima,
  • uvođenje i primjena alata i načela Lean managementa u proizvodnji,
  • razvoj i osiguranje kvalitete proizvoda,
  • provedba analiza proizvodnosti rada te predlaganje i implementacija unaprjeđenja,
  • razvoj i implementacija mentorskog programa za postojeće i nove zaposlenike,
  • unaprjeđenje zadovoljstva zaposlenika pogona,
  • upravljanje internim lancem opskrbe sirovina i poluproizvoda,
  • provedba analize kapaciteta i proizvodnosti strojeva,
  • praćenje redovitog i preventivnog održavanja strojeva,
  • vrednovanje i istraživanje mogućnosti implementacije tehničko-tehnoloških unaprjeđenja u proizvodne procese i opremu,
  • dizajniranje razvoja strojnog parka,
  • planiranje proizvodnje primjenom MRP alata,
  • organizacija rada u proizvodnji primjenom Lean načela,
  • briga o primjeni sredstava zaštite na radu,
  • izrada i prezentacija izvještaja o proizvodnosti pogona i pripadajućih poslovnih jedinica,
  • upravljanje troškovima pogona u skladu s planom;

uvjeti

  • stručna sprema: VŠS, VSS ili više obrazovanje tehničke, strojarske struke,
  • obavezno iskustvo rada od 3 godine na istim ili sličnim pozicijama (prednost će imati kandidati s iskustvom rada u proizvodnji slične veličine poduzeća),
  • znanje engleskog jezika,
  • poznavanje MS Office paketa;

poželjne vještine

  • poznavanje MRP planiranja, tehnika kapacitiranja i terminiranja proizvodnje,
  • napredno korištenje excela i analitički pristup,
  • razvijena snažna radna etika i pozitivan stav prema poslu i timu s kojim će surađivati,
  • izgrađene radne navike, emocionalna inteligencija, visoka odgovornost i prioritizacija radnih obaveza;

vaše nam je zadovoljstvo važno, zato vam nudimo:

  • plaćen prijevoz,
  • prigodne i godišnje nagrade,
  • kod nas nema norme, ali je brzina i efikasnost bitna,
  • dodaci i nagrade za inovacije, prijedloge za poboljšanja proizvodnog procesa,
  • vanjska školovanja i edukacije,
  • rad u urednom, ugodnom, novom pogonu ,
  • mlad i dinamičan tim.
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.