+1

Voditelj prodaje velikim poslovnim korisnicima / Large Account Manager (m/ž)

Certifikat Poslodavac Partner

Vipnet d.o.o. posjeduje Certifikat Poslodavac Partner - certifikat za izvrsnost u upravljanju ljudskim resursima.

Zagreb

Rok prijave:

  • Vipnet d.o.o.

Naš klijent, VIPnet d.o.o. lider u inovacijama na telekom tržištu u Hrvatskoj; prvi je operater koji je kompletnu 5-play uslugu, koja uključuje Vip TV, mobilnu i fiksnu telefoniju te mobilni i fiksni Internet, učinio dostupnom u svim krajevima Hrvatske na jednom računu.

Zajedno sa svojim timom predanih zaposlenika, tijekom proteklih 16 godina, Vipnet se kontinuirano poboljšavao i prilagođavao potrebama kupaca i zahtjevima tržišta s ponudom telekomunikacijskih usluga visoke kvalitete dostupne svima.
Trenutno za našeg klijenta tražimo osobu na poziciji:

Voditelj prodaje velikim poslovnim korisnicima (m/ž)
Large Account Manager (m/f)

Mjesto rada: Zagreb

Opis posla:

  • Akvizicija novih poslovnih korisnika kao i održavanje postojeće baze ključnih korisnika na području Hrvatske
  • Priprema, organizacija i održavanje redovitih sastanaka s ključnim korisnicima
  • Priprema inicijalnih ponuda za nove korisnike u skladu s ciljevima tvrtke te izračun ekonomskih parametara ponude
  • Osiguravanje kvalitete usluge kao i zadovoljstva korisnika u skladu s standardima tvrtke

Od osobe na ovoj poziciji očekujemo:

  • VSS ekonomskog, tehničkog ili srodnih usmjerenja
  • Najmanje pet godina relevantnog radnog iskustva
  • Vozačku dozvolu B kategorije
  • Odlično poznavanje rada na računalu
  • Aktivno znanje engleskog jezika,
  • Izvrsne komunikacijske, prezentacijske i pregovaračke vještine
  • Razvijene prodajne, vještine vođenja ključnih korisnika, te tehnička znanja
  • Prilagodljivost, osobnu inicijativu, timski duh, odgovornost te želju za učenjem i usvajanjem novih tehnologija

Ukoliko ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji  molimo vas da se prijavite najkasnije do 27. ožujka putem linka za prijavu.

Prosječna plaća u kategoriji
IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.