Send to friend

Referent prodaje (m/ž)

cijela Hrvatska

Application deadline:

  • TERMOBIL THERMO KING d. o. o. za trgovinu i servis
  • Address: Permani 21b, 51213 Jurdani
  • Web: http://www.termobil.hr

Tvrtka je generalni uvoznik i distributer za rashladne i klima uređaje Thermo King za područje Hrvatske više od 25 godina. Radimo na 3 lokacije, Dugo Selo (Zagreb), Jurdani (Rijeka) i Dugopolje (Split) te zapošljavamo 28 djelatnika.

Rashladni uređaji se ugrađuju na dostavna vozila, kamione i poluprikolice za prijevoz pokvarljivih namirnica.

Klima uređaji se ugrađuju na autobuse kao i šinska vozila. Direktni predstavnici smo i za Eberspaecher, BAR Cargolift, Dautel i još neke druge renomirane proizvođače.

Job description

Tražimo komercijalno-tehničkog predstavnika (m/ž) za prodaju gore navedenih uređaja za područje Zagreba i cijele Hrvatske.

Opis radnog mjesta:
- komunikacija s kupcima (telefon, e-mail)
- redoviti obilazak i tehničko savjetovanje kupaca, slanje ponuda, finalizacija posla i praćenje naplate
- koordinacija sa ostalim zaposlenicima u tvrtki
- planiranje i provođenje prodajnih aktivnosti te izvještavanje prema upravi

Requirements

- SSS/VŠS/VSS strojarskog ili ekonomskog smjera
- minimum 1 godina iskustva na sličnim poslovima u prodaji
- strani jezik: engleski čitanje i pisanje
- vozačka dozvola B kategorije
- sklonost tehnici i razumijevanje tehničkih karakteristika uređaja koji se prodaju
- dobra informatička pismenost (MS Office, Word, Excel, prezentacije u PP, Outlook, Internet)
- izražena sposobnost za komunikaciju kako telefonom tako i u direktnom odnosu sa novim i postojećim kupcima
- sklonost timskom radu, točnost, pedantnost i pouzdanost

Od kandidata tražimo profesionalnu, organiziranu i dinamičnu osobu koja ima izrazite sklonosti za komunikaciju i obilaske kupaca.

Odgovornu, ažurnu i korektnu sa dobrim razumijevanjem za tehniku i poznavanjem motornih vozila te željom za kontinuiranim usavršavanjem.

Professional qualification:

High school, Bachelor's degree, Professional Bachelor (of), Bachelor's degree, Master's degree, Master's degree

Work experience:

1

Languages:

English (advanced)

Driving category:

B

Skills:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

What we offer

Što nudimo:
- stimulativno nagrađivanje (uz zalaganje i poslovne rezultate realna su visoka primanja)
- timski rad u dobroj atmosferi
- službeno vozilo za rad na terenu
- mobitel i računalo na korištenje

Job type:

Permanent

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sales iznosi 4.701,29 kuna.