Send to friend

Asistent u Poslovnoj grupi hrana (m/ž)

Zagreb

Application deadline:

Fortenova grupa je jedna od najvećih kompanija u jugoistočnoj Europi, a zapošljavamo više od 50.000 zaposlenika. Naše su temeljne djelatnosti maloprodaja, proizvodnja hrane i poljoprivreda.

Odgovornim poslovanjem stvaramo vrijednost dioničarima i uspješnu budućnost našim zaposlenicima. Naš uspjeh nose ljudi, odgovorni i ambiciozni talenti su naš izbor.

Postanite dio našeg tima i gradite budućnost s nama.

Opis posla:

  • Priprema i izrada poslovnih izvještaja
  • Izrada prezentacija za potrebe Poslovne grupe hrana
  • Pružanje podrške na različitim projektima

Uvjeti:

  • VSS, financijskog ili ekonomskog smjera
  • Odlično poznavanje MS Office paketa
  • Izvrsno poznavanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

Od kandidata očekujemo:

  • Želja za učenjem i pozitivan stav
  • Analitičnost i sistematičnost u radu, dobre komunikacijske vještine
  • Proaktivnost, samoinicijativnost i usmjerenost na postizanje zadanih ciljeva
  • Odgovornost i pouzdanost u radu
  • Spremnost na timski rad

Vaše ponude sa životopisom pošaljite najkasnije do 18.06.2019. putem linka za prijavu.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Economy, Finance and Accounting iznosi 5.854,32 kuna.