Send to friend

Programer u području automatizacije (m/ž)

Sesvete

Application deadline:

Zbog povećanja obujma posla i naše buduće projekte tražimo kandidata za slijedeću poziciju:

Opis posla:

  • instalacija, ispitivanje i programiranje robotskih ćelija
  • projektiranje robotskih ćelija shodno zahtjevima stranke
  • izrada dokumentacije

Potrebne kvalifikacije:

  • VŠS, VSS elektro ili strojarskog usmjerenja
  • programiranje robotske ruke Fanuc
  • znanje u elektronici, elektrotehnici i mehanici
  • poznavanje pneumatike
  • rad na računalu (Internet, Microsoft Office)
  • aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • spremnost na putovanja
  • vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo:

  • mogućnost konstantnog napredovanja i usavršavanja
  • rad na projektima u mladom, dinamičnom i poticajnom radnom okruženju
  • učenje i usavršavanje na najmodernijim industrijskim robotima, CNC strojevima i uređajima
  • stimulativna primanja

Što posebno cijenimo:

  • otvorenu komunikaciju, odgovornost, posvećenost poslu, želju za daljnjim razvojem i timski rad
  • spremnost na preuzimanje odgovornosti i samostalnost u donošenju odluka
  • fleksibilnost i kreativnost u rješavanju problema
  • visok stupanj motivacije i angažiranosti

Ukoliko želite raditi u dinamičnoj okolini, okruženi ljudima s iskustvom u industrijskom okruženju, a volite izazove i željni ste uspjeha, molimo Vas da svoju zamolbu i životopis s fotografijom pošaljete najkasnije do 18.07.2019. g. isključivo putem LINKA ZA PRIJAVU.

Bit će kontaktirani samo kandidati koji će biti pozvani na selekcijski intervju.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Electrical Engineering iznosi 4.790,14 kuna.