+1
Pošalji prijatelju

Prodajno-tehnički savjetnik - pripravnik (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Sika je vodeći svjetski proizvođač građevinske kemije. Proizvodnu liniju Sika-e čine hidroizolacije, brtvila i ljepila za građevinarstvo, dodaci za betone, specijalni mortovi i sustavi za konstrukcijska ojačanja, industrijski podovi, te različita ljepila za primjenu u industriji. Sika je prisutna u 100 zemalja svijeta i ima preko 18000 zaposlenih.

Opis posla

Zbog unapređenja poslovanja u Hrvatskoj tražimo pripravnika visokog potencijala, uz mogućnost korištenja mjera aktivne politike zapošljavanja za poziciju:

Prodajno-tehnički savjetnik (m/ž).

Vaše odgovornosti:
- planiranje, organiziranje, provođenje i usavršavanje prodajnih aktivnosti
- stalni kontakti s klijentima u uredu i na terenu
- daljnja stručna edukacija izvođača, partnera i kolega
- razvoj i uvođenje novih proizvoda i rješenja
- aktivno sudjelovanje u kreiranju prodajne strategije
- teorijske i praktične prezentacije (demonstracije) i promocije proizvoda
- izrada prodajnih uzoraka i probnih površina u laboratoriju i na terenu
- aktivno sudjelovanje na ključnim projektima
- priprema tehničke dokumentacije i marketinških alata programa za lijepljenje i brtvljenje
- istraživanje i analiza tržišta

Početak rada: svibanj 2018.

Uvjeti

- VSS, građevinskog ili kemijskog smjera
- komunikacijske i prezentacijske vještine
- odlično poznavanje informatičkih alata (MS Office, Auto Cad)
- aktivno znanje engleskog jezika
- vozačka dozvola B kategorije
- spremnost na učenje
- samostalnost i kreativnost, te sklonost timskom radu
- bez dosadašnjeg radnog iskustva
- prijava na Zavodu za zapošljavanje

Ukoliko se želite pridružiti mladom, ambicioznom i uspješnom timu, molimo vas da dostavite vaše ponude i životopise najkasnije do 19. veljače 2018. putem linka za prijavu ili na adresu:

Sika Croatia d.o.o.
Puškarićeva 77a, 10250 Lučko - Zagreb
(za natječaj: Prodajno-Tehnički savjetnik)

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, AutoCAD

Što nudimo

- dinamičan i perspektivan posao u međunarodnom okruženju
- stručno usavršavanje i mogućnost napredovanja u zemlji i inozemstvu
- stimulativni paket primanja
- profesionalni izazov

Na određeno vrijeme, Stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.