+1
Pošalji prijatelju

Sistem administrator (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Opis posla

- instalacija i konfiguracija računala i dodatne opreme
- podrška djelatnicima pri korištenju informatičkom opremom
- podrška djelatnicima pri korištenju vlastitih aplikativnih rješenja
- instalacija/administracija održavanja računala, poslužitelja i mrežne infrastrukture
- sudjelovanje u realizaciji novih računalno poslužiteljski mrežnih sustava i tehnologija
- izrada Internet dokumentacije

Uvjeti

- SSS/VŠS informatičkog smjera
- minimalno 1 godina iskustva u sličnim poslovnima
- engleski jezik
- izvrsno poznavanje rada u Windows okolini
- osnovno poznavanje Linux sustava
- poznavanje osnovnih mrežnih tehnologija i protokola
- poznavanje MS Office paketa
- samoinicijativnost i komunikativnost
- sklonost timskom radu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 5500 kn

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.