Pošalji prijatelju

Žbuker / fasader (m/ž)

West Cork, Irska

Rok prijave:

  • AA EURO CROATIA društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
  • Adresa: Savska cesta 32/IX, 10000 Zagreb

AA Euro Croatia dio je međunarodne grupacije AA Euro Group Ltd koja je osnovana 2005. godine u Irskoj. Specijalizirani smo za zapošljavanje u području građevine, inženjeringa, proizvodnje i financija. Zapošljavamo kako u Irskoj tako i u ostalim dijelovima Europe.

Opis posla

Za našeg klijenta, tvrtku koja je specijalizirana u proizvodnji i montaži visokokvalitetnih prozora, vrata, zimskih vrtova, pergola, veter lajsni, Sofit panela, oluka i sl. tražimo više kandidata za radno mjesto:

Žbuker / fasader za rad u West Cork, Irska.

Ključni zadaci:
- žbukanje vanjskih i unutarnjih zidova, stropova prema nacrtima, arhitektonskim crtežima ili usmenim uputama, koristeći ručne alate i prijenosne električne alate.
- izrađivanje ukrasne teksture u završnom premazu
- postavljanje ukrasnih elemenata od gipsa
- unutarnji i vanjski popravci žbuke / fasade nakon adaptacija
- rad u tvornici i na terenu

Uvjeti

- obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- iskustvo u vođenju grupe prednost
- poznavanje engleskog jezika na komunikacijskoj razini
- vozačka dozvola B kategorije
- hrvatsko ili neko drugo EU državljanstvo

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- ugovor na neodređeno
- zapošljavanje direktno kod irskog poslodavca
- početak rada moguć odmah

Radno vrijeme:
- pon - pet od 08:00 do 17:00 h, satnica 18 € bruto
- subota od 08:00 do 14:00 h, satnica 27 € bruto

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.