Pošalji prijatelju

Inženir gradbeništva (m/ž)

München, Njemačka

Rok prijave:

  • CGP, družba za gradbeništvo, inženiring, proizvodnjo in vzdrževanje cest, d.d.

Opis posla

- vodenje, organiziranje in nadziranje del na gradbiščih v tujini
- zagotavljanje kakovosti del v skladu z gradbeno dokumentacijo
- sodelovanje z naročnikom, nadzorom in izvajalci in drugimi pristojnimi osebami
- zagotavljanje zavarovanja premoženja, racionalno uporabo delovnih ur, strojev, transporta, materialov
- opravljanje vseh vrst obračunskih del v skladu s poslovnimi procesi in navodili
- organizacija pregledov in odprave pripomb ter reševanja reklamacij
- ažurno vodenje gradbiščne dokumentacije

Delo bo potekalo na lokaciji München, Nemčija.

Uvjeti

- vsaj VI. stopnja izobrazbe in 2 leti izkušenj na primerljivem delovnem mestu
- pravočasno, kvalitetno in gospodarno izvajanje del
- pozitiven odnos do sprememb in sposobnost delovanja v timu
- prilagodljivost za delo v tujini
- samoiniciativnost, organiziranost, zanesljivost, natančnost, fleksibilnost, samostojnost in poštenostž

Prijavite se preko linka za prijavo.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magisterij

Potrebne godine iskustva:

2

Što nudimo

- delo v stimulativnem, dinamičnem okolju, ki nudi možnosti za osebno in strokovno rast, razvoj in dodatno izobraževanje
- delo v okolju, kjer lahko vsakdo prispeva k razvoju
- priložnost dolgoročnega sodelovanja
- možnost vključitve v kolektivno dodatno pokojninsko zavarovanje
- skrb za zdravje zaposlenih v sklopu programov za promocijo zdravja
- družabne aktivnosti za naše zaposlene

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

Preporučene Edukacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.

    Saznaj plaću za željenu poziciju prema svojim kvalifikacijama!

    Kreni