Pošalji prijatelju

Voditelj gradilišta - glavni inženjer gradilišta (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Društvo Sitolor d.o.o. Slavonski Brod, Hrvatska (EU), je projektno organizirana, tržišno orijentirana i dinamična građevinska tvrtka koja je osnovana 1989. godine. Tijekom 30 godina poslovanja diljem Hrvatske i regije, Sitolor d.o.o. Slavonski Brod je izrastao u kompaniju koja po svojim poslovnim rezultatima pripada vodećim tvrtkama za izgradnju, sanacije i rekonstrukcije inženjerskih konstrukcija, te izvođenja specijalističkih radova u građevinarstvu.

Opis radnog mjesta:

  • samostalno vođenje složenog projekta, osiguravanje ispunjavanja zahtjeva klijenta, praćenje napretka i količina za praćenje troškova
  • planiranje obavljanja posla, provedba i nadzor rada kako bi se osiguralo da se posao odvija u planiranom vremenu i unutar proračuna
  • koordinacija rada projektnog tima i delegiranje zadataka po potrebi, upravljanje ugovorom, suradnja s projektantom i nadzorom
  • odgovornost za kvalitetu, rok i financijski rezultat povjerenog projekta
  • optimalno angažiranje, koordinacija i vođenje gradilišnog tima i podizvođača
  • priprema dokumentacije i ugovaranje radova s podizvođačima i dobavljačima
  • vođenje gradilišne dokumentacije (građevinski dnevnik, građevinska knjiga, dokaznice, izrada situacije, atesti)
  • praćenje materijala i zaliha radi pravovremenog rješavanja nedostataka
  • redovito izvješćivanje upravi i kupcu/naručitelju
  • pridržavanje svih pravila zaštite na radu, reagiranje i prijava nepridržavanja istih
  • poštivanje i pridržavanje internih smjernica i pravilnika, propisa i važećih zakona
  • rad na terenu

Kompetencije:

  • VŠS/VSS građevinskog smjera, poželjan položen stručni ispit
  • minimalno 3 godine relevantnog radnog iskustva
  • dobro poznavanje MS Office, AutoCAD, MS Project
  • znanje engleskog u govoru i pismu
  • dodatni strani jezik je prednost
  • vozačka dozvola B kategorije
  • dobre komunikacijske vještine
  • inicijativa i sposobnost donošenja odluka pod pritiskom
  • sposobnost praćenja i kontrole proračuna
  • sposobnost motiviranja drugih
  • detaljno poznavanje prošlih i sadašnjih tehnologija građenja, procesa, materijala, poslovnih i pravnih pitanja

Uvjeti:

  • plaća godišnje (neto) 84000 – 144000 kn
  • bonusi
  • službeno računalo i telefon
  • radni odnos na neodređeno vrijeme
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.