Pošalji prijatelju

Salesforce Developer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tko smo i što radimo

Zastupamo vodeće svjetske proizvođače softvera i već niz godina poslujemo u čitavoj regiji. Kontinuirano rastemo, a posebno u području Salesforce CRM rješenja za upravljanje odnosima s klijentima. Javi nam se ako je prodaja nešto što te pokreće i želiš raditi s vodećim svjetskim softverskim brendovima. Više o nama na salesforce.hsm360.com i www.hsm360.com.

Opis posla:

Razvoj na projektima implementacije Salesforce CRM rješenja u Hrvatskoj i inozemstvu koji obuhvaća:

  • Razvoj, unaprjeđenje, debugiranje, podršku, održavanje i testiranje softverskih aplikacija razvijenih na Salesforce Force.com platformi korištenjem tehnologija:
    • Apex, VisualForce, Javascript, Data loader, SOAP i REST Web Servisi.
  • Suradnju s internim ili eksternim developerima i koordinaciju isporuke softverskih aplikacija
  • Izradu specifikacija za integracije vanjskih sustava sa Salesforce CRM platformom
  • Suradnju s konzultantima na analizi zahtjeva, potreba i procesa kod klijenata
  • Suradnju na izradi funkcionalne specifikacije Salesforce CRM rješenja za klijenta

Uvjeti:

  • VSS/VŠS tehničkog usmjerenja (poželjno fakulteti ili visoke škole s IT programima)
  • Iskustvo u Frontend Developmentu i poznavanje objektno orijentiranih programskih jezika (JAVA, .NET C# ili slično)
  • Napredno poznavanje CSS-a, HTML-a, JavaScript-a, XML-a i UI Frameworka (jQuery, Bootstrap i Angular)
  • Iskustvo u razvoju i podršci na JavaScript i AJAX aplikacijama
  • Odlično poznavanje engleskog jezika (usmena i pismena komunikacija)
  • Proaktivan i analitičan pristup radu
  • Preciznost u radu i spremnost na kontinuirano usavršavanje u novom tehnologijama
  • Postojeći “Salesforce Certified Platform Developer I” i “Salesforce Certified Administrator” certifikati ili polaganje navedenih certifikata unutar probnog roka

Prednosti:

  • Iskustvo rada s JAVA ili .NET platformom
  • Poznavanje CRM softverskih rješenja
  • Iskustvo u korištenju CRM rješenja
  • Vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo:

  • Mogućnost daljnjeg školovanja (formalna Salesforce certifikacija, interna edukacija, mogućnost sudjelovanja na seminarima i edukacijama u Hrvatskoj i inozemstvu)
  • Mogućnost napredovanja i uključivanja u incentive program
  • Rad s vodećom svjetskom CRM platformom
  • Rad na neodređeno (po završetku probnog roka)
  • Dinamično i zanimljivo radno okruženje te otvorenu i prijateljsku atmosferu
  • Fleksibilno radno vrijeme, mogućnost povremenog remote rada

Ako želiš postati dio perspektivnog i dinamičnog okruženja, pozivamo te da se pridružiš HSM timu.

Motivacijsko pismo sa životopisom pošalji do 14.05.2021. putem linka za prijavu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.