Pošalji prijatelju

Delphi programer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

KONČAR – Institut za elektrotehniku, hrvatska je tvrtka posvećena pružanju pametnih rješenja, istraživačko-razvojnih usluga i laboratorijskih ispitivanja, uglavnom u područjima željeznice, energetike i industrije. U području ugradbenih računalnih sustava usredotočeni smo na pružanje namjenskih i sigurnosnih rješenja kao što su:
- oprema za kontrolu i nadzor željezničkih vozila (tramvaji, vlakovi, lokomotive)
- oprema za elektroenergetske sustave (nadzor, pametno mjerenje, zaštita)
- sigurnosni sustavi za robotiku i logistiku

Opis posla

Aplikacijski programi za naše ugradbene računalne sustave razvijaju se pomoću programskog jezika temeljenog na blok dijagramima u Grapu, našem vlastitom grafičkom razvojnom okruženju. Više informacija o Grap alatu možete pronaći na našoj web stranici i u demo videu. Tražimo programere koji će se pridružiti R&D timu koji razvija i održava Grap razvojno okruženje.

Uvjeti

Željene vještine i iskustvo:
- iskustvo i motivacija za programiranje u Object Pascalu, u najnovijem Delphi IDE-u (trenutni Delphi 10.4)
- sposobnost zauzimanja korisničkog gledišta za različite razine korisničke stručnosti
- testiranje aplikacija (specificiranje, provođenje i dokumentiranje postupaka ispitivanja i pisanje izvještaja o ispitivanju)
- razvoj i održavanje korisničke dokumentacije i help sustava
- frontend (GUI dizajn) i backend programiranje
- optimalno programiranje komunikacijskih sučelja (RS232, TCP / IP, telnet, SSH)
- učinkovit prikaz brzo pristižućih podataka (u stvarnom vremenu)
- razvoj prema standardima kodiranja
- spremnost za učenje korištenja postojeće aplikacije Grap, uključujući razvoj i održavanje:
-- aplikacijskih programa za ciljne ugradbene sustave
-- biblioteke programskih blokova
-- komunikacijski kanala i protokola
- rad s virtualnim strojevima
- standardi funkcionalne sigurnosti (IEC 61508-3, EN 50128, EN 50657, ISO 26262-6)
- sustavi za kontrolu revizije (Git, Mercurial)
- sustavi za praćenje problema (Jira)

Prethodno radno iskustvo je dobrodošlo, ali nije nužan kriterij za zapošljavanje. Gore navedene vještine i iskustva su željene, a ne obavezne. Osnove objektno orijentiranog programiranja (npr. C#, Java, C++, VB) su jedini preduvjet. Dobrodošle su prijave iskusnih embedded software inženjera kao i mladih ljudi željnih učenja.

Opći zahtjevi:
- sveučilišno obrazovanje (magistar/prvostupnik) elektrotehnike, informatike ili srodnih područja
- dobro znanje engleskog jezika (govorno i pismeno)
- prebivalište u EU
- način razmišljanja vođen inovacijama
- spremnost za preuzimanje odgovornost

Ako ste entuzijastična, motivirana i ambiciozna osoba, otvorena za nove izazove i znanja, a pronašli ste se u našem opisu, pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu.

Što nudimo

- prilika za profesionalni razvoj
- fleksibilni uvjeti rada
- rad u stabilnom i perspektivnom poduzeću
- dinamično i izazovno poslovno okruženje
- prijateljska i podržavajuća radna atmosfera
- stimulativna i redovna primanja prema ostvarenim rezultatima
- plaćena dodatna edukacija i usavršavanje znanja i vještina
- božićnica, uskrsnica, regres
- iznadprosječan broj dana godišnjeg odmora
- dodatni dani plaćenog dopusta (npr. sklapanje braka, rođenje djeteta, selidba…)
- dodatne novčane nagrade (npr. rođenje djeteta, završetak doktorskog ili specijalističkog poslijediplomskog studija…)
- 24 satno osiguranje zaposlenika od posljedica nezgode
- redoviti sistematski zdravstveni pregledi
- mogućnost rekreacije u slobodno vrijeme
- naknada troškova prijevoza na posao i s posla
- službeni mobitel

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.