Pošalji prijatelju

BIM menadžer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju
  • Adresa: Ulica Kneza Branimira 22, 10000 Zagreb
  • Web: https://www.profesio.hr

Mi smo PROFESIO, jedna od vodećih agencija za posredovanje pri zapošljavanju u graditeljstvu.

Naš Klijent je projektni ured koji je nastao kao želja za pružanjem veće kvalitete usluga na domaćem i međunarodnom tržištu, i bavi se implementacijom BIM tehnologije u projektiranju. Zbog pokretanja novog i uzbudljivog projekta gdje želi da implementira BIM na gradilištu zapošljava djelatnika na poziciji:

Lokacija rada: Zagreb

ZADUŽENJA:

  • Razvijanje i implementiranje BIM standarda i protokola za organizaciju
  • Podučavanje neiskusnijih kolega u BIM metodologiji
  • Povezivanje projektnih timova i dionika BIM-a, povezivanje projektiranja i gradnje
  • Osiguranje da su BIM modeli točni, koordinirani i da ispunjavaju zahtjeve projekta
  • Suradnja sa voditeljima projekta, arhitektima i inženjerima u integraciji BIM-a u tijeku projekta
  • Razvijanje i upravljanje projektnim BIM izvedbenim planovima
  • Provođenje pregleda BIM modela i QA/QC
  • Razvijanje Qualitiy Control – Ticketing sustav unutar CDE platforme
  • Pružanje BIM podrške tijekom faze izgradnje i „puštanja u pogon“ – Facility Management priprema
  • Praćenje napretka u industriji i tehnološkim ažuriranjima vezanim uz BIM
  • Pružanje smjernica i podrške projektnim timovima u korištenju BIM softvera i tehnologije
  • Razvijanje BIM Management i Modeling usluge za druge organizacije
  • Pisanje BEP i BIP protokola

UVJETI:

  • VSS/VŠS, inženjerski smjer
  • Poželjan završeni BIM certifikat
  • Iskustvo u projektiranju
  • Visoka informatička pismenost
  • Poznavanje BIM standarda i protokola
  • Iskustvo u BIM koordinaciji, „Clash detection“,VR, CDE Platformi, BIM Modeliranju
  • Odlično poznavanje engleskog jezika, poželjno i njemačkog jezika
  • Prednost imaju kandidati sa iskustvom na istoj ili sličnoj poziciji kao i u vođenju projekata

NUDI SE:

  • Stalno zaposlenje nakon uspješno odrađenog probnog roka
  • Stimulativna primanja sukladno poziciji
  • Multisport kartica, regres, uskrsnica i božićnica
  • Prilika za dalje profesionalno usavršavanje i rad na raznolikim projektima

Ukoliko ispunjavate navedene uvjete i želite da aplicirate na ovu poziciju, molimo vas pošaljite životopis putem linka za prijavu.

Prijavom na ovaj oglas dajete suglasnost da se Vaši osobni podaci, kao i svi podaci koje će Profesio d.o.o. tijekom selekcijskog postupka prikupiti, mogu obrađivati u svrhu ovog kao i budućih procesa zapošljavanja u skladu s potrebama Profesio d.o.o.

Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA 102-02/18-03/48, URBROJ 524-04-01-01/3-19-3

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).