+1
Pošalji prijatelju

Database developer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Govorite našim jezikom?

Želite raditi na rješenjima koje obrađuju milijune transakcija, koje će koristiti stotine tisuća korisnika, na koje ćete biti ponosni kad za par godina budete slagali popis projekata u kojima ste sudjelovali?

Prihvatite izazov, postanite dio uspješnog Omega software tima kao:

Opis posla:

  • Dizajn baza podataka, detekcija sporih upita te njihova optimizacija
  • Izrada skladišta podataka i analitičkih (OLAP) baza podataka
  • Analiza korisničkih zahtjeva i izrada prototipa
  • Rad na unapređenju alata za internu upotrebu
  • Pisanje tehničke/developerske dokumentacije
  • Code review
  • Projekti bazirani na Microsoft stacku (C#/ASP.NET MVC/SQL). Primarno se radi o razvoju poslovnih rješenja (od ERP-a, preko ECM-a i DMS-a pa do specijaliziranih jedinstvenih rješenja).

Uvjeti:

  • Iskustvo rada sa bazama podataka od najmanje 2 godine

Prednost vam donosi:

  • Iskustvo u razvoju baza podataka (MS SQL, T-SQL)
  • Microsoft certifikati
  • Iskustvo u radu sa C#/ASP.NET MVC stacku

Očekivani profil kandidata:

  • Analitičnost u rješavanju problema i komunikaciji
  • Savjesnost, inovativnost i odgovornost u radu
  • Pozitivan stav i spremnost na timski rad
  • Temeljitost i preciznost u izvršavanju zadataka uz poštivanje zadanih rokova
  • Spremnost na stručno usavršavanje

Što nudimo:

Rad na zanimljivim projektima (veliki poslovi za velike trgovce, državne agencije i javne projekte) u dinamičnoj radnoj okolini (rad na projektima iz različitih poslovnih područja). Nudimo rad u poticajnoj, organiziranoj i zreloj okolini na uvijek novim i izazovnim projektima u timu stručnih kolegica i kolega. Pod zrelom okolinom mislimo na stabilnu infrastrukturu, uhodane procese (ISO 9001, 27001), ozbiljne alate za rad, parking, mogućnost rada od kuće i fleksibilno radno vrijeme.

O nama

Omega software etablirana je IT tvrtka i hrvatski lider u segmentu uredskog poslovanja, koja se već 15 godina bavi razvojem cjelovitih poslovnih ICT rješenja i proizvoda temeljenih na vlastitim inovativnim razvojnim platformama, od kojih su najpoznatiji Rhetos (www.rhetos.org) - open source platforma za razvoj poslovnih aplikacija i MetaComplete (www.metacomplete.com) - platforma za upravljanje informacijama.

Projekti i proizvodi su nam raznoliki, s fokusom na zahtjevna poslovna rješenja u javnom i privatnom sektoru – od razvoja vlastitog ERP-a, ECM-a i DMS-a, do cjelovitih rješenja „po mjeri“. Posebno smo ponosni na javne sustave za građane (www.evisitor.hr ili moj.zagreb.hr.) Listu referenci možete naći ovdje:.

Trenutno naš tim broji preko 70 stručnjaka iz raznih područja, te iz godine u godinu povećavamo obujam poslovanja i kroz tendenciju rasta želimo svoje poslovanje obogatiti najkvalitetnijim zaposlenicima.

Način prijave:

Putem linka na dnu oglasa.

Prosječna plaća u kategoriji
IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.